• امروز پنج شنبه دوم فروردین 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

صفحه تلگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آغاز پروژه عظیم توسعه حرم امامزاده شاه میر حمزه(ع) اصفهان

آغاز پروژه عظیم توسعه حرم امامزاده شاه میر حمزه(ع) اصفهان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک اصفهان گفت: فاز اول پروژه عظیم توسعه صحن و حرم مطهر امامزاده شاه میر حمزه(ع) اصفهان آغاز شد.

 پنج شنبه 2 دی 1395   145  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا اسماعیل پور اظهار داشت: در راستای اجرای طرح جامع توسعه حرم مطهر امامزاده شاه میر حمزه(ع) اصفهان که به تصویب سازمان اوقاف و امور خیریه نیز رسیده است فاز اول پروژه توسعه و عمران این امامزاده جلیل القدر آغاز شد.

وی در ادامه افزود: این پروژه شامل؛ ساخت یک سالن اجتماعات به مساحت 1000 متر مربع، ساخت مجموعه اداری و همچنین ساخت 30 چشمه بهداشتی جدید در زمینی به مساحت 300 متر مربع می باشد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک اصفهان ادامه داد: در صورت مساعد بودن شرایط آب و هوایی فاز اول این پروژه که سفت کاری آن محسوب می شود در مدت 6 ماه انجام می شود.

حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا اسماعیل پور در ادامه گفت: فاز اول این پروژه با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد ریال که از محل نذورات مردمی و کمک های خیرین تامین می شود انجام می شود.

وی خاطر نشان شد: با توجه به کمبود فضای این امامزاده و براساس درخواست های متعدد مردم و زائران حرم مطهر این امامزاده عظیم الشان این پروژه انجام می شود و با اجرای این عملیات عمرانی فضای مناسب جهت اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی در جوار این امامزاده فراهم می شود.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار