• امروز پنج شنبه دوم فروردین 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

صفحه تلگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آغاز پروژه مرمت و بازسازی مقبره علامه مجلسی(ره) اصفهان

آغاز پروژه مرمت و بازسازی مقبره علامه مجلسی(ره) اصفهان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان گفت: پروژه مرمت و بازسازی رواق مقبره علامه مجلسی(ره) اصفهان آغاز شد.

 یک شنبه 5 دی 1395   128  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا اسماعیل پور اظهار داشت: براساس پی گیری هایی که توسط اعضای هیئت امنا بقعه متبرکه علامه مجلسی(ره) اصفهان انجام شد پروژه مرمت و بازسازی رواق اصلی این مقبره آغاز شد.

وی در ادامه افزود: این پروژه شامل؛ دوپوش کردن گنبد رواق اصلی بقعه، گچ بری، آیینه کاری و مقرنس کاری است که به مساحت 300 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد ریال از محل درآمد این بقعه متبرکه انجام می شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان ادامه داد: اجرای این پروژه براساس طرح جامع این بقعه متبرکه که به تایید سازمان اوقاف و امور خیریه نیز رسیده است زیر نظر دفتر فنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در مدت 12 ماه انجام می شود.

حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا اسماعیل پور ادامه خاطر نشان کرد: همچنین طرح احداث سالن اجتماعات و موزه برای این آستان مقدس نیز آماده شده است که بزودی با اعتباری بالغ بر 12 میلیلرد ریال آغاز می شود.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار