• امروز پنج شنبه دوم فروردین 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

صفحه تلگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

برگزاری همایش نقش سبک تغذیه در پیشگیری از بیماری های قلب و عروق در اصفهان

برگزاری همایش نقش سبک تغذیه در پیشگیری از بیماری های قلب و عروق در اصفهان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک اصفهان گفت: همایش نقش سبک تغذیه در پیشگیری از بیماری های قلب و عروق در جوار امامزاده باقر(ع) اصفهان برگزار می شود.

 سه شنبه 7 دی 1395   109  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا اسماعیل پور اظهار داشت: آستان مقدس امامزاده باقر(ع) اصفهان با همکاری خانه سلامت منطقه سه شهرداری اصفهان همایش نقش سبک تغذیه در پیشگیری از بیماری های قلب و عروق را برگزار می کند.

وی در ادامه افزود: این همایش با هدف تبدیل بقاع متبرکه به قطب های فرهنگی و با رویکرد ترویج زندگی به سبک اسلامی در این آستان مقدس برگزار می شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک اصفهان ادامه داد: این همایش سه شنبه 7 دی ماه پس از اقامه نماز مغرب و عشا در شبستان مسجد این امامزاده عظیم الشان برگزار می شود.

حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا اسماعیل پور در ادامه بیان کرد: نسب این امامزاده طبق عقیدة بزرگان محل به حضرت امام محمد باقر (علیه السلام) می رسد و آستان امامزاده باقر (علیه السلام) در شهرستان اصفهان، بخش مرکزی، شهر اصفهان، در خیابان عافیت واقع در خیابان خواجوی اصفهان واقع شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار