• امروز جمعه بیست و نهم دی 1396 

اخبار سازمان اوقاف

برگزاری همایش نقش سبک تغذیه در پیشگیری از بیماری های قلب و عروق در اصفهان

برگزاری همایش نقش سبک تغذیه در پیشگیری از بیماری های قلب و عروق در اصفهان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک اصفهان گفت: همایش نقش سبک تغذیه در پیشگیری از بیماری های قلب و عروق در جوار امامزاده باقر(ع) اصفهان برگزار می شود.

 سه شنبه 7 دی 1395   92  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا اسماعیل پور اظهار داشت: آستان مقدس امامزاده باقر(ع) اصفهان با همکاری خانه سلامت منطقه سه شهرداری اصفهان همایش نقش سبک تغذیه در پیشگیری از بیماری های قلب و عروق را برگزار می کند.

وی در ادامه افزود: این همایش با هدف تبدیل بقاع متبرکه به قطب های فرهنگی و با رویکرد ترویج زندگی به سبک اسلامی در این آستان مقدس برگزار می شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک اصفهان ادامه داد: این همایش سه شنبه 7 دی ماه پس از اقامه نماز مغرب و عشا در شبستان مسجد این امامزاده عظیم الشان برگزار می شود.

حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا اسماعیل پور در ادامه بیان کرد: نسب این امامزاده طبق عقیدة بزرگان محل به حضرت امام محمد باقر (علیه السلام) می رسد و آستان امامزاده باقر (علیه السلام) در شهرستان اصفهان، بخش مرکزی، شهر اصفهان، در خیابان عافیت واقع در خیابان خواجوی اصفهان واقع شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار