• امروز چهارشنبه دوم خرداد 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

صفحه تلگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

ویژه برنامه سه شنبه های پزشکی در امامزاده باقر(ع) اصفهان بررگزار شد

ویژه برنامه سه شنبه های پزشکی در امامزاده باقر(ع) اصفهان بررگزار شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک اصفهان گفت: ویژه برنامه ای با هدف آموزش های مورد نیاز پزشکی جهت ارتقاع اطلاعات خانواده ها در جوار حرم مطهر امامزاده باقر(ع) عافیت اصفهان برگزار شد.

 چهارشنبه 15 دی 1395   154  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا اسماعیل پور اظهار داشت: در جهت ارتقاع معلومات پزشکی و با هدف بالابردن سطح اطلاعات عمومی خانواده ها هر هفته سه شنبه ها ویژه برنامه پزشکی در جوار حرم مطهر امامزاده باقر(ع) عافیت اصفهان برگزار می شود.

وی در ادامه افزود: اجرای این برنامه ها با هدف ترویج یک زندگی سلام در بین خانواده ها صورت می گیرد که رویکرد اینگونه برنامه ها تبدیل بقاع متبرکه به قطب های فرهنگی است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک اصفهان ادامه داد: در همین راستا نیز سه شنبه 14 دی ماه کارگاه آموزشی با موضوع پیشگیری از دردهای عضلانی در جوار این امامزاده عظیم الشان با حضور متخصصان و عموم مردم برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا اسماعیل پور در پایان گفت: نسب این امامزاده طبق عقیدة بزرگان محل به حضرت امام محمد باقر (علیه السلام) می رسد و آستان امامزاده باقر (علیه السلام) در شهرستان اصفهان، بخش مرکزی، شهر اصفهان، در خیابان عافیت واقع در خیابان خواجوی اصفهان واقع شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار