• امروز چهارشنبه دوم خرداد 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

صفحه تلگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

گردهمائی نشر معارف نهج البلاغه در امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) اصفهان برگزار شد

گردهمائی نشر معارف نهج البلاغه در امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) اصفهان برگزار شد

مدیر اجرایی امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) اصفهان گفت: گردهمائی نشر معارف نهج البلاغه، عصر روز ( شنبه ) ۱8 دی ماه به همت مرکز نشر معارف نهج البلاغه و با هدف توسعه و ترویج فرهنگ قرآن و نهج‌البلاغه در حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر(علیهم السلام) اصفهان برگزار شد.

 چهارشنبه 22 دی 1395   96  0      

به گزارش روابط عمومی روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، بهزاد صبری اظهار داشت: در این همایش که با حضور ائمه جماعات شهر اصفهان و اساتید نهج البلاغه برگزار شد، جمعی از حاضرین در این همایش پیشنهادات خود را در رابطه با نشر معارف و احیای فرهنگ غنی نهج البلاغه ارائه نمودند.

وی در ادامه افزود: همچنین در این گردهمائی، محمدصالح طیب نیا؛ مدیرعامل بنیاد خیریه راهبری آلاء در سخنان کوتاهی با اشاره به روند اجرائی پروژه بقعه حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر(علیهم السلام) اصفهان، گفت: امیدواریم با توسعه حرم مطهر حضرت زینب ( علیها السلام ) مردم از آثار و برکات این طرح استفاده نمایند.

مدیرعامل بنیاد خیریه راهبری آلاء در ادامه با تأکید بر اینکه در جامعه ما اتفاقاتی می افتد که با سیره نهج البلاغه مغایرت دارد، افزود: نهج البلاغه باید بنای زیستن ما باشد و از حالت شعاری خارج شود و به مدلی قابل ارائه در جامعه تبدیل شود.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار