• امروز پنج شنبه دوم فروردین 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

صفحه تلگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اخذ سند برای 78 هزار متر مربع از موقوفات شهرستان گلپایگان

اخذ سند برای 78 هزار متر مربع از موقوفات شهرستان گلپایگان

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلپایگان گفت: 18 سند برای 22 رقبه از موقوفات شهرستان گلپایگان اخذ شد.

 پنج شنبه 23 دی 1395   97  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین مهدی طاهری اظهار داشت: با پی گیری های به عمل آمده توسط واحد حقوقی و ثبتی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلپایگان 18 سند تک برگی دیگر برای 22 رقبه از موقوفات شهرستان گلپایگان اخذ شد.

وی در ادامه افزود: این 22 رقبه مربوط به 13 موقوفه شهرستان گلپایگان هستند که در مجموع 78 هزار و 232 متر مربع مساحت دارند و ارزش آن ها نیز 7 میلیارد و 800 میلیون ریال است که همه این رقبات دارای کاربری کشاورزی هستند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلپایگان ادامه داد: که از میان این رقبات بزرگترین رقبه ای که برای آن سند اخذ شده است مربوط به موقوفه خدیجه خانم است که مساحت آن 27 هزار و 669 متر مربع است.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی طاهری خاطر نشان شد: همچنین این اداره توانسته است از اول سال جاری تا کنون 71 سند مالکیت برای 94 رقبه از موقوفات شهرستان اخذ نماید که مساحت کل این املاک 344 هزار و 511 متر مربع است.

وی در ادامه تصریح کرد: اجرای این کار در راستای حفظ و حراست از حقوق موقوفات و واقفین نیک اندیش و با هدف اجرای امینانه نیات واقفین انجام شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار