استان اصفهان
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلپایگان گفت: 18 سند برای 22 رقبه از موقوفات شهرستان گلپایگان اخذ شد.
پنج شنبه 23 دی 1395    
بازدید: 80

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین مهدی طاهری اظهار داشت: با پی گیری های به عمل آمده توسط واحد حقوقی و ثبتی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلپایگان 18 سند تک برگی دیگر برای 22 رقبه از موقوفات شهرستان گلپایگان اخذ شد.

وی در ادامه افزود: این 22 رقبه مربوط به 13 موقوفه شهرستان گلپایگان هستند که در مجموع 78 هزار و 232 متر مربع مساحت دارند و ارزش آن ها نیز 7 میلیارد و 800 میلیون ریال است که همه این رقبات دارای کاربری کشاورزی هستند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلپایگان ادامه داد: که از میان این رقبات بزرگترین رقبه ای که برای آن سند اخذ شده است مربوط به موقوفه خدیجه خانم است که مساحت آن 27 هزار و 669 متر مربع است.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی طاهری خاطر نشان شد: همچنین این اداره توانسته است از اول سال جاری تا کنون 71 سند مالکیت برای 94 رقبه از موقوفات شهرستان اخذ نماید که مساحت کل این املاک 344 هزار و 511 متر مربع است.

وی در ادامه تصریح کرد: اجرای این کار در راستای حفظ و حراست از حقوق موقوفات و واقفین نیک اندیش و با هدف اجرای امینانه نیات واقفین انجام شده است.

انتهای پیام/