• امروز جمعه بیست و نهم تیر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

حضورتوریست های خارجی درکاروان شادی غدیرامامزاده میرزین العابدین(ع)ورزنه

حضورتوریست های خارجی درکاروان شادی غدیرامامزاده میرزین العابدین(ع)ورزنه

مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه بن رود گفت: همزمان با روز عید سعید غدیر کاروان شادی در جوار حرم مطهر امامزاده میرزین العابدین(ع) ورزنه برپا شد که در این مراسم چند توریست از کشور سنگاپور نیز حضور داشتند.

 سه شنبه 21 شهریور 1396   67  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حسین اکبر اظهار داشت: همزمان با دهه ولایت و فرا رسیدن روز عید سعید غدیرخم و در قالب اجرای طرح ولایت علوی اکمال دین نبوی کاروان شادی همراه با برنامه های شاد و متنوع فرهنگی، مذهبی در جوار حرم مطهر امامزاده میرزین العابدین(ع) ورزنه برگزار شد.

وی در ادامه افزود: در این مراسم که حرم مطهر این امامزاده جلیل القدر توسط زائران و شرکت کنندگان در این برنامه گلباران شد چند توریست سنگاپوری نیز حضور داشتند و از نزدیک شاهد اجرای این برنامه بودند.

مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه بن رود خاطر نشان شد: از آنجایی که حرم مطهر امامزاده میرزین العابدین(ع) در منطقه گردشگری شهر ورزنه قرار دارد در طول سال توریست های زیادی از حرم مطهر این امامزاده بازدید می کنند که این امر نیز به تبدیل شدن این مکان مقدس به قطب فرهنگی منطقه و همچنین جذب گردشگران مذهبی کمک شایانی کرده است.

مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه بن رود گفت: نسب این امامزاده عظیم الشان به امام موسی بن جعفر(ع) می رسد و حرم مطهر وی نیز در کمربندی شرق شهر ورزنه قرار دارد.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار