• امروز جمعه بیست و نهم تیر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

ساخت ونصب ضریح جدیدامامزادگان قاسم وحمزه(ع)فلاورجان به همت خیرین

ساخت ونصب ضریح جدیدامامزادگان قاسم وحمزه(ع)فلاورجان به همت خیرین

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان گفت: با کمک خیرین نیکوکار مبلغ 1 میلیارد و 400 میلیون ریال برای ساخت و نصب ضریح جدید امامزادگان قاسم وحمزه(ع)فلاورجان هزینه شده است.

 چهارشنبه 22 شهریور 1396   51  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، احمد آزادگی اظهار داشت: در راستای تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی و همچنین با اجرای طرح مودت در جهت توسعه زیرساخت های امامزادگان عظیم الشان ضریح جدیدی برای امامزادگان قاسم وحمزه (علیهماالسلام) شهر ایمانشهر ساخته و نصب شد.

وی افزود: ضریح جدید این امامزاده جلیل القدر با ابعاد یک متر و نیم در دو متر و بیست سانتیمتر و با اعتباری بالغ بر 1 میلیارد و 400 میلیون ریال از محل جذب کمک های مردمی در مدت هفت ماه ساخته شد که طی مراسمی با حضور خانواده شهید مدافع حرم شهید حججی و همچنین مدیران استانی و شهرستانی روز دوشنبه 20 شهریور ماه رونمایی شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان ادامه داد: همچنین پروژه کف سازی صحن حرم مطهر این امامزاده عظیم الشان نیز به مساحت 250 متر مربع و با هزینه ای بالغ بر 200 میلیون ریال و با کمک خیرین نیکوکار در مدت یک هفته انجام شد.

وی در پایان بیان کرد: آستان امامزادگان حمزه و قاسم (علیهما السلام) در شهرستان فلاورجان، شهر بهاران، محله اشترجان واقع شده است.

انتهای پیام/

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار