• امروز چهارشنبه بیست و هفنم دی 1396 

اخبار سازمان اوقاف

ساخت ونصب ضریح جدیدامامزادگان قاسم وحمزه(ع)فلاورجان به همت خیرین

ساخت ونصب ضریح جدیدامامزادگان قاسم وحمزه(ع)فلاورجان به همت خیرین

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان گفت: با کمک خیرین نیکوکار مبلغ 1 میلیارد و 400 میلیون ریال برای ساخت و نصب ضریح جدید امامزادگان قاسم وحمزه(ع)فلاورجان هزینه شده است.

 چهارشنبه 22 شهریور 1396   35  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، احمد آزادگی اظهار داشت: در راستای تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی و همچنین با اجرای طرح مودت در جهت توسعه زیرساخت های امامزادگان عظیم الشان ضریح جدیدی برای امامزادگان قاسم وحمزه (علیهماالسلام) شهر ایمانشهر ساخته و نصب شد.

وی افزود: ضریح جدید این امامزاده جلیل القدر با ابعاد یک متر و نیم در دو متر و بیست سانتیمتر و با اعتباری بالغ بر 1 میلیارد و 400 میلیون ریال از محل جذب کمک های مردمی در مدت هفت ماه ساخته شد که طی مراسمی با حضور خانواده شهید مدافع حرم شهید حججی و همچنین مدیران استانی و شهرستانی روز دوشنبه 20 شهریور ماه رونمایی شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان ادامه داد: همچنین پروژه کف سازی صحن حرم مطهر این امامزاده عظیم الشان نیز به مساحت 250 متر مربع و با هزینه ای بالغ بر 200 میلیون ریال و با کمک خیرین نیکوکار در مدت یک هفته انجام شد.

وی در پایان بیان کرد: آستان امامزادگان حمزه و قاسم (علیهما السلام) در شهرستان فلاورجان، شهر بهاران، محله اشترجان واقع شده است.

انتهای پیام/

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار