استان اصفهان
مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه بن رود گفت: نمایشگاه پیشگیری از آسیب های اجتماعی اعتیاد با محوریت درمان، پیشگیری و آگاه سازی در جوار حرم مطهر امامزاده میر زین العابدین(ع) ورزنه برپا می شود.
چهارشنبه 22 شهریور 1396    
بازدید: 40

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حسین اکبر اظهار داشت: در راستای تبدیل بقاع متبرکه به قطب های فرهنگی و همچنین با توجه به نقش و کارکردهای اجتماعی امامزاده میر زین العابدین(ع) ورزنه در سطح شهر ورزنه، اداره اوقاف و امور خیریه بن رود قصد دارد تا نمایشگاه پیشگیری از آسیب های اجتماعی اعتیاد را با محوریت درمان، پیشگیری و آگاه سازی را در جوار حرم مطهر این امامزاده جلیل القدر برپا کند.

وی افزود: این نمایشگاه توسط کانون بوستان طلوع زندگی زیار و با همکاری و مشارکت فرماندهی و عوامل انتظامی منطقه بن رود، شورای شهر ورزنه، دفتر امام جمعه شهر ورزنه و همچنین اعضای هیئت امنای امامزاده میر زین العابدین(ع) ورزنه به مدت دو روز از 23 شهریور ماه لغایت 24 شهریور ماه در جوار حرم مطهر این امامزاده عظیم الشان برپا می شود.

مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه بن رود خاطر نشان شد: این نمایشگاه با هدف اطلاع رسانی و آگاه سازی عموم مردم در ارتباط با آسیب های اجتماعی اعتیاد با رویکرد برگزاری کارگاه ها و جلسات آموزشی توسط اساتید مجرب در حاشیه این نمایشگاه برگزار می شود.

انتهای پیام/