• امروز جمعه بیست و نهم دی 1396 

اخبار سازمان اوقاف

برگزاری مراسم بازگشایی مسجدالمهدی(عج) شاهین شهر

برگزاری مراسم بازگشایی مسجدالمهدی(عج) شاهین شهر

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: با حضور آیت الله ناصری و مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان مراسم بازگشایی مسجد المهدی(عج) شاهین شهر برگزار شد.

 پنج شنبه 16 آذر 1396   48  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، علیرضا رئیسی اظهار داشت: مسجد المهدی (عج) شاهین شهر قدیمی ترین مسجد و موقوفه این شهر محسوب می شود که این مکان باهدف بهسازی، زیباسازی و همچنین اصلاح فضای این مسجد مرمت و بازسازی شد که طی این مکان پس از عملیات مرمت و بازسازی طی مراسمی بازگشایی شد.

وی افزود: عملیات مرمت این مسجد شامل بازسازی آبدارخانه، تأسیسات سرمایشی و گرمایشی، سامانه‌ پخش صدا و تصویر بود همچنین درستون‌های مسجد نیز از هنر معرق کاری استفاده شدو در این پروژه نوسازی شبستان‌های امام حسن عسکری(ع) وحضرت نرجس خاتون(س) این مسجد براساس معماری اسلامی و ایرانی طراحی و اجرا شدند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شاهین شهر و میمه ادامه داد: این عملیات به همت اعضای هیئت امنای مسجد و همچنین کمک های مردمی با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد ریال انجام شده است.

علیرضا رئیسی اضافه کرد: مراسم بازگشایی مسجد المهدی(عج) شاهین شهر با حضور آیت الله ناصری، مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، امام جمعه شاهین شهر، ائمه جمعه شهرهای گز و گرگاب، مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه و مدیر اجرایی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان اصفهان، فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار