• امروز جمعه بیست و نهم دی 1396 

اخبار سازمان اوقاف

برگزاری آزمون طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم درامامزاده احمد(ع)خوانسار

برگزاری آزمون طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم درامامزاده احمد(ع)خوانسار

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خوانسار گفت: آزمون ششمین دوره طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم شهرستان خوانسار در جوار حرم مطهر امامزاده احمد(ع) برگزار می شود.

 سه شنبه 12 دی 1396   21  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حسن عمادی اظهار داشت: در راستای برگزاری آزمون ششمین دوره طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم شهرستان خوانسار جلسه توجیهی با حضور 13 مربی قرآن کریم شهرستان در اداره اوقاف خوانسار برگزار شد.

وی افزود: براساس برنامه ریزی های انجام شده امسال آزمون طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم در قالب آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با همکاری و مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش به صورت سراسری در اسفند ماه برگزار می شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خوانسار ادامه داد: علاقمندان جهت شرکت در این آزمون می توانند تا 20 دی ماه از به نشانی اینترنتی www.quranedu.ir مراجعه و یا با اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تماس حاصل نمایند.

حسن عمادی خاطر نشان شد: در سال جاری طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم در شهرستان خوانسار با حضور 300 قرآن پژوه در 15 کلاس و با همکاری و مشارکت 13 مربی قران کریم در رشته های حفظ، حفظ موضوعی قرآن کریم، قرائت، دعاخوانی و... در حال برگزاری است.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار