• امروز یک شنبه یکم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

گنبد امامزاده حسن کیجعلی(ع) اصفهان مرمت و بازسازی می شود

گنبد امامزاده حسن کیجعلی(ع) اصفهان مرمت و بازسازی می شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان گفت: سقف و گنبد امامزاده حسن کیجعلی(ع) اصفهان با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد 200 میلیون ریال مرمت و بازسازی می شود.

 چهارشنبه 23 اسفند 1396   37  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا اسماعیل پور اظهار داشت: در قالب پروژه عمرانی با هدف بهسازی و ایمن سازی سقف و گنبد امامزاده حسن کیجعلی(ع) اصفهان بازسازی و مرمت می شود.

وی افزود: برای انجام این امر در فاز نخست سقف و گنبد صحن و حرم مطهر این امامزاده تخریب شده است و قرار است که تا پایان اردیبهشت ماه سال آینده عملیات سفت کاری این پروژه که شامل؛ ساخت 8 عدد ستون برای تقویت سقف جدید و همچنین ساخت و نصب گنبد جدید این امامزاده به مساحت 200 متر مربع اجرا شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان ادامه داد: این پروژه با نظارت کارشناسان دفتر فنی اداره اوقاف و امور خیریه و با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 200 میلیون ریال از محل درآمدهای امامزاده و همچنین اخذ وام بانکی اجرا می شود.

حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا اسماعیل پور در پایان گفت: آستان مقدس امامزاده حسن کیجعلی (علیه السلام) در شهرستان اصفهان، بخش مرکزی، در روستای زمان آباد واقع در 10 کیلومتری شهر اصفهان و در مسیر اتوبان اصفهان به طرف نایین، واقع شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار