• امروز چهارشنبه بیست و هشتم شهریور 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تقویم برنامه های پایگاه بسیج اداره کل اوقاف و امور خیریه تدوین می شود

تقویم برنامه های پایگاه بسیج اداره کل اوقاف و امور خیریه تدوین می شود

فرمانده پایگاه بسیج اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: با هدف ارتقاء فعالیت های بسیج پایگاه اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان تقویم فعالیت های این پایگاه در سال جدید برنامه ریزی و تدوین می شود.

 یک شنبه 26 فروردین 1397   81  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی در اولین جلسه شورای بسیج اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان که در سال جدید تشکیل شد اظهار داشت: بسیج ادارات نقش موثری در ایجاد روحیه جهادی و انقلابی در ادارات دارد و همچنین بسیج ادارات در ارتقای سیستم های اداری کشور و افزایش بهره وری کارکنان نقش مهم و اساسی را ایفا می کند.

وی در ادامه با اشاره به اهداف بسیج کارمندان ابراز داشت: مهمترین هدف انقلاب اسلامی رسیدن به تمدن نوین اسلامی است که لازمه آن به فرموده مقام معظم رهبری(دامت برکات) این است که جامعه اسلامی نمونه و الگو را بسازیم و لازمه آن دولت اسلامی مطلوب است که بسیج ادارات در این راستا نقش کلیدی و مهمی را ایفا می کند.

فرمانده پایگاه بسیج اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان تحقق اداره اسلامی را از مشخصات دولت اسلامی اعلام و بیان کرد: اداره اسلامی از جمله شورای بسیج کارمندان به عنوان کارگزار و خدمت گذار مردم شناخته می‌شود که هم اکنون در حال فعالیت هستند.

حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی در ادامه خاطر نشان شد: امسال برای اینکه بتوانیم برنامه های بهتری جهت ارتقاء فعالیت های بسیج در پایگاه اداره کل اوقاف و امور خیریه استان با هدف تقویت روحیه جهادی و همچنین ترویج فرهنگ بسیجی در این اداره را شاهد باشیم باید یک برنامه منسجم توسط شورای فرهنگی و ورزشی پایگاه بسیج برای سال جدید تهیه شود.

وی ادامه داد: همچنین در سال جدید باید زمینه برای جذب حداکثری کارکنان ادارات اوقاف و امور خیریه در پایگاه بسیج اداره کل اوقاف و امور خیریه برنامه ریزی و اقدامات لازم توسط شورای این پایگاه اجرا شود.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان اضافه کرد: همچنین باید در سال جدید به گونه ای برنامه ریزی شود که زمینه برای ارتقاء اعضای عادی پایگاه بسیج اداره کل اوقاف استان به عضو فعال این پایگاه نیز محیا شود.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار