• امروز چهارشنبه بیست و هشتم شهریور 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

700 نفر دانش آموز مقطع متوسطه به زیارت امامزاده شاهرضا(ع) شهرضا مشرف شدند

700 نفر دانش آموز مقطع متوسطه به زیارت امامزاده شاهرضا(ع) شهرضا مشرف شدند

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا گفت: مسابقات قرآن کریم دانش آموزان منطقه جنوب استان اصفهان با حضور 700 دانش آموز و با همکاری آستان مقدس امامزاده شاهرضا(ع) شهرضا برگزار شد.

 دوشنبه 27 فروردین 1397   55  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، فرهاد عرب اظهار داشت: براساس برنامه ریزی های انجام شده و هماهنگی های به عمل آمده مسابقات قرآن کریم دانش آموزان منطقه جنوب استان اصفهان با همکاری آستان مقدس امامزاده شاهرضا(ع) و اداره اموزش و پرورش شهرستان شهرضا با شرکت 700 نفر شرکت کننده دختر و پسر در دوره اول و دوره دوم متوسطه از 6 شهرستان جنوب استان برگزار شد.

وی در ادامه افزود: این مسابقات روز چهارشنبه 22 فروردین ویژه دختران و روز پنجشنبه 23 فروردین با حضور دانش آموزان پسر در رشته های حفظ قرآن کریم، قرائت، تفسیر قرآن و اذان برگزار شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا ادامه داد: مراسم استقبال از شرکت کنندگان در این مسابقات در جوار حرم مطهر امامزاده شاهرضا(ع) برگزار شد که در حاشیه این مراسم نیز با برپایی غرفه امام شناسی دانش آموزان با مقام شامخ امامزادگان بیش از پیش آشنا شدند.

فرهاد عرب در ادامه خاطر نشان شد: همچنین با تدابیری که اندیشیده شده بود خیمه معرفتی نیز همراه با غرفه های کتاب، حجاب و عفاف و پاسخگویی به مسائل شرعی با همکاری مبلغان در حاشیه برگزاری این مسابقات که در دانشگاه آزاد شهرضا برگزار شد توسط آستان مقدس امامزاده شاهرضا(ع) برپا بود و به شرکت کنندگان در این مسابقات خدمات فرهنگی و مذهبی ارائه شد.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار