• امروز یک شنبه یکم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بازدید 100 گردشگر خارجی از امامزاده شاهرضا(ع) شهرضا

بازدید 100 گردشگر خارجی از امامزاده شاهرضا(ع) شهرضا

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا گفت: از آغاز سال جاری تا کنون 100 گردشگر خارجی در قالب تورهای سیاحتی به حرم مطهر امامزاده شاهرضا(ع) مشرف شده اند.

 دوشنبه 24 اردیبهشت 1397   52  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، فرهاد عرب اظهار داشت: باتوجه به هماهنگی های به اقدامات انجام شده در راستای تبدیل بقاع متبرکه قطب های فرهنگی بارویکرد جذب گردشگران جهت بازدید از این اماکن متبرکه از اول سال جاری تاکنون 100 نفر گردشگر خارجی به بازدید از حرم مطهر امامزاده شاهرضا(ع) مشرف شده اند.

وی در ادامه افزود: این گردشگران خارجی از کشورهای سوریه، آلمان، اسپانیا، عراق، یمن، روسیه، افغانستان، نیوزلند، استرالیا و فرانسه بوده اند.

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا ادامه داد: هفته گذشته نیز 20 از گردشگران فرانسوی به بازدید حرم مطهر این امامزاده عظیم الشان مشرف شدند.

فرهاد عرب اضافه کرد: در همین راستا نیز با هدف نشر معارف اسلامی و شیعی تعدادی مبلغ مسلط به زبان های خارجی در صحن آستان مقدس امامزاده شاهرضا (علیه‌السلام) مستقر هستند که گردشگران خارجی که به این امامزاده مشرف می شوند اطلاعات لازم را در قالب بروشور و کتب های مربوطه به آنان ارائه می دهند.

وی در ادامه گفت: آستان مقدس امامزاده شاه رضا (علیه السلام) در شهرستان شهرضا، بخش مرکزی، در شمال شهر شهرضا و واقع در بلوار مدرس واقع شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار