• امروز یک شنبه یکم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

مراسم جزء خوانی قرآن کریم امامزادگان شاخص استان اصفهان از شبکه های سراسری صدا و سیما پخش می شود

مراسم جزء خوانی قرآن کریم امامزادگان شاخص استان اصفهان از شبکه های سراسری صدا و سیما پخش می شود

سخنگوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: در ماه مبارک رمضان و همزمان با اجرای طرح ضیافت الهی مراسم جزء خوانی قرآن کریم امامزادگان شاخص استان اصفهان از شبکه های سراسری صدا و سیما پخش می شود.

 سه شنبه 25 اردیبهشت 1397   59  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حامد جعفرزاده اظهار داشت: در راستای پیروی از منویات مقام معظم رهبری(دامت برکات) مبنی بر تبدیل بقاع متبرکه به قطب های فرهنگی و همچنین با توجه به هماهنگی های به عمل آمده امسال نیز همچون سال های گذشته همزمان با ماه مبارک رمضان و در جهت اجرای طرح ضیافت الهی مراسم جزء خوانی قرآن کریم امامزادگان شاخص استان اصفهان هر روز از شبکه های سراسری صدا و سیما پخش می شود.

وی در ادامه افزود: براساس کنداتکور برنامه های صدا و سیما در ماه ضیافت الهی همچون سال های گذشته هر روز از ساعت ۲:۳۰ الی ۳:۳۰ بامداد مراسم جزء خوانی قرآن کریم امامزاده سلطانعلی بن امام محمد باقر(ع) مشهد اردهال کاشان از طریق شبکه پنج سیما تهران را به روی آنتن می رود.

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ادامه داد: همچنین مراسم جزء خوانی قرآن کریم امامزاده هلال‌ابن علی(ع) آران و بیدگل نیز هر روز پس از اقامه نماز صبح به صورت زنده از شبکه قرآن و معارف سیما پخش می شود.

حامد جعفرزاده افزود: شبکه آموزش سیما نیز هر روز ساعت 17:45 الی 18:05 مراسم جزء خوانی قرآن کریم حرم مطهر امامزاده سیدان الکریم(ع) دولت آباد را پخش می کند و این مراسم نیز از طریق صدا و سیمای مرکز اصفهان هر روز از ساعت 17 الی 18 پخش می شود.

وی در ادامه یادآور شد: همچنین برای پخش مراسم جزء خوانی قرآن کریم تعدادی دیگر از بقاع متبرکه شاخص استان نیز از شبکه های صدا و سیما هماهنگی های لازم به عمل آمده است که هنوز به صورت قطعی ساخت و نحو پخش مراسم مشخص و اعلام نشده است.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار