• امروز شنبه دوم تیر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

محفل جزءخوانی قرآن کریم در امامزاده باقر(ع) خیادان برپا می شود

محفل جزءخوانی قرآن کریم در امامزاده باقر(ع) خیادان برپا می شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه دو شهرستان اصفهان گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان هر شب محفل جزءخوانی قرآن کریم در جوار حرم مطهر امامزاده باقر(ع) خیادان با حضور قاریان و حافظان بین المللی برپا می شود.

 پنج شنبه 27 اردیبهشت 1397   19  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد هادی روح الامینی اظهار داشت: در راستای اجرای طرح ضیافت الهی و با هدف ترویج و نشر فرهنگ قرآن کریم و جذب علاقمندان به فعالیت های قرآنی همزمان با ماه مبارک رمضان هر شب محفل جزءخوانی قرآن کریم در جوار حرم مطهر امامزاده باقر(ع) خیادان با حضور قاریان و حافظان بین المللی برپا می شود.

وی افزود: محفل جزءخوانی قرآن کریم شب های ماه مبارک رمضان یک ساعت پس از اذان مغرب در امامزاده باقر(ع) خیادان برپا می شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه دو شهرستان اصفهان در ادامه اضافه کرد: همچنین با برنامه ریزی هایی که انجام شده است در ماه مبارک رمضان هر شب پس از اذان مغرب و عشاء کلاس های قرآنی نیز در رشته های حفظ و قرائت برای نوجوانان ویژه دانش آموزان در دو گروه پسران و دختران در قالب خیمه های معرفت با همکاری مربیان قرآنی و مرکز فرهنگی قرآنی امامزاده باقر(ع) خیادان در جوار حرم مطهر این امامزاده عظیم الشان برگزار می شود.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد هادی روح الامینی گفت: آستان مقدس امامزاده محمدباقر (علیه السلام) در شهرستان اصفهان، بخش مرکزی و در منطقه خوارسگان، محله خیادان واقع شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار