• امروز یک شنبه یکم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بقاع متبرکه و امامزادگان دارای ظرفیت نامحدودی هستند

بقاع متبرکه و امامزادگان دارای ظرفیت نامحدودی هستند

فرماندار آران و بیدگل گفت: به برکت وجود بیش از 50 امامزاده عظیم الشان در شهرستان آران و بیدگل گردشگری مذهبی در این شهرستان رونق گرفته است.

 پنج شنبه 27 اردیبهشت 1397   56  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، ابوالفضل معینی نژاد در مراسم افتتاح ساختمان جدید اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل ابوالفضل معینی نژادبا تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه میهمانی خداوند ماه مبارک رمضان اظهار داشت: یکی از افتخارات بزرگ شهرستان آران و بیدگل وجود بیش از 50 امامزاده عظیم الشان در این شهرستان و همچنین وجود مردمی مومن و متدین است که این مردم در زیر سایه بقاع متبرکه شهری سالم و مذهبی را ایجاد کرده اند.

وی در ادامه افزود: مردم شهرستان نیز همواره پیرو سیره اهل بیت(ع) بوده و هستند و وجود امامزادگان جلیل القدر نیز فضایی معنوی را در شهرستان ایجاد کرده است که مردم در جوار این اماکن متبرکه از امنیت و آسایش برخوردار هستند.

فرماندار آران و بیدگل در ادامه به ظرفیت بی کران امامزادگان جلیل القدر اشاره کرد و گفت: یکی از محورهای توسعه شهرستان نیز وجود امامزادگان عظیم الشان هستند که باعث توسعه گردشگری مذهبی در این شهرستان شده اند و نمونه بارز آن نیز در ایام نوروز و با اجرای طرح آرامش بهاری و اسکان مسافران در جوار این اماکن متبرکه است.

ابوالفضل معینی نژاد در ادامه اذعان داشت: اداره اوقاف و امور خیریه یک از جمله اداراتپویای شهرستان محسوب می شود که از ظرفیت موقوفات و بقاع متبرکه بسیار خوب در راستای کمک به انقلاب و نظام استفاده کرده است اما همچنان باید این اداره در راستای ترویج فرهنگ وقف و تکریم امامزادگان گام های بیشتری بردارد.

وی در ادامه گفت: امیدوارم که اداره اوقاف و امور خیریه بتواند بیش از گذشته منشاء خیر و برکت و خدمات در جامعه باشد و در مسیر توسعه و کمک به مردم حرکت کند.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار