• امروز چهارشنبه بیست و هشتم شهریور 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

به مناسبت سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) امامزاده آقاعلی عباس(ع) غبارروبی شد

به مناسبت سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) امامزاده آقاعلی عباس(ع) غبارروبی شد

مسئول دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه بخش بادرود گفت: همزمان با سالروز شهادت رئیس مذهب شیعه امام جعفر صادق(ع) مراسم عطر افشانی و غبارروبی امامزاده شاهزاده محمد و آقاعلی عباس(ع) با حضور استاندار اصفهان ، مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

 یک شنبه 17 تیر 1397   36  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین علیرضا محلوجی اظهار داشت: صبح روز یکشنبه 17 مرداد ماه به مناسبت سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) مراسم عطر افشانی و غبارروبی حرم مطهر امامزاده شاهزاده محمد و آقاعلی عباس(ع) با حضور دکتر مهرعلیزاده استاندار اصفهان ، نماینده مردم شهرستان نطنز، حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی مدیر کل اوقاف استان، فرماندار شهرستان و جمعی از مسئولان برگزار شد.

وی در ادامه افزود: پس از برگزاری این آیین معنوی استاندار از روند اجرای پروژه های فرهنگی و عمرانی این امامزاده جلیل القدر بازدید کرد.

مسئول دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه بخش بادرود خاطر نشان شد: همچنین در حاشیه این مراسم مهرعلیزاده استاندار بر توسعه روزافزون بقاع متبرکه و همچنین استفاده از ظرفیت های این اماکن متبرکه باهدف ترویج زندگی به سبک اسلامی و گردشگری مذهبی تاکید کرد و از زحمات اداره کل اوقاف وامور خیریه استان اصفهان نیز در جهت اجرای پروژه های عمرانی در جهت توسعه بقاع متبرکه تقدیر و تشکر کرد.

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا محلوجی گفت: آستان مقدس امامزادگان آقاعلی عباس و شاهزاده محمد (علیهما السلام) در شهرستان نطنز، در دل کویر و در فاصله 8 کیلومتری شهر بادرود و 38 کیلومتری شمال شرقی شهر نطنز و در فاصله 16 کیلومتری به جاده ترانزیت بندرعباس ـ تهران واقع شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار