• امروز چهارشنبه بیست و هشتم شهریور 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اجتماع بزرگ عزاداران در امامزاده طلحه و اسحاق(ع) مبارکه

اجتماع بزرگ عزاداران در امامزاده طلحه و اسحاق(ع) مبارکه

سرپرست اوقاف و امور خیریه شهرستان مبارکه گفت: همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) اجتماع بزرگ عزاداران در امامزاده طلحه و اسحاق(ع) مبارکه برپا شد.

 چهارشنبه 20 تیر 1397   24  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، علی مبشری اظهار داشت: براساس سنت سال های گذشته که بین مردم شهر زیباشهر مرسوم بوده است امسال نیز باتوجه به هماهنگی هایی که انجام شد که در این راستا و همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) اجتماع بزرگ عزاداران در جوار حرم مطهر امامزاده طلحه و اسحاق(ع) مبارکه برپا شد.

وی در ادامه افزود: در این مراسم که روز دوشنبه 18 تیر ماه برگزار شد مردم مومن و متدین شهر زیباشهر در سوگ شهادت امام جعفر صادق(ع) و در قالب هیئت های مذهبی همراه با دسته جات سینه زنی و قافله های عزاداری از بخش های لنج، خولنجان و آدرگان حرکت کردند و برای عرض تسلیت به حرم مطهر امامزاده طلحه و اسحاق(ع) مشرف شدند.

سرپرست اوقاف و امور خیریه شهرستان مبارکه ادامه داد: در این مراسم که با حضور خیل عظیم مردم و همراه با اقامه نماز ظهر و عصر برگزار شد حجت الاسلام و المسلمین مبشری به ایراد سخنرانی پرداخت و حاج مهدی منصوری نیز با نوای گرم خود در رثای شهادت این امام همام مداحی کرد و در پایان مراسم نیز به همت خیرین کلیه حاضران اطعام شدند.

علی مبشری گفت: آستان مقدس امامزادگان طلحه و اسحاق (علیهما السلام) در شهرستان مبارکه، بخش گرکن، شهر زیباشهر واقع شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار