• امروز دوشنبه یکم مرداد 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

آیین افتتاحیه طرح نشاط معنوی در امامزاده شاهرضا(ع) شهرضا برگزار شد

آیین افتتاحیه طرح نشاط معنوی در امامزاده شاهرضا(ع) شهرضا برگزار شد

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا گفت: طی مراسمی آیین افتتاحیه طرح نشاط معنوی شهرستان شهرضا در آستان مقدس امامزاده شاهرضا(ع) برگزار شد.

 پنج شنبه 21 تیر 1397   10  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، فرهاد عرب اظهار داشت: امسال نیز با برنامه ریزی های انجام شده همچون سال های گذشته و براساس ابلاغ سازمان اوقاف مبنی بر اجرای طرح نشاط معنوی این طرح با هدف غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان ویژه رده سنی 7 الی 18 سال با رویکرد ترویج زندگی به سبک زندگی اسلامی در جوار حرم مطهر امامزادگان واجب التعظیم شهرستان شهرضا اجرا می شود.

وی در ادامه افزود: امسال این طرح در جوار حرم مطهر 7 امامزاده عظیم الشان شهرستان با همکاری مراکز فرهنگی و قرآنی بقاع متبرکه شهرستان و 5 مبلغ بومی و 3 نفر مربی در رشته های مختلف آموزشی، علمی، فرهنگی، قرآنی و.... برگزار می شود که این طرح از 17 تیر ماه آغاز شده و تا پایان مرداد ماه نیز ادامه دارد.

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا ادامه داد: همچنین این طرح به صورت ویژه در جوار آستان مقدس امامزاده شاهرضا(ع) و امامزاده علی اکبر(ع) برگزار می شود.

فرهاد عرب در ادامه اضافه کرد: مراسم آغاز این طرح نیز با حضور جمعی از مسئولان شهرستان، مربیان همکار در اجرای این و ... در روز 17 تیر ماه در جوار حرم مطهر در امامزاده شاهرضا(ع) شهرضا برگزار شد.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار