• امروز چهارشنبه بیست و هشتم شهریور 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بازسازی حرم امامزادگان امامزاده عزیزالله و رسول الله(ع) خوراسگان اصفهان انجام می شود

بازسازی حرم امامزادگان امامزاده عزیزالله و رسول الله(ع) خوراسگان اصفهان انجام می شود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه دو شهرستان اصفهان گفت: طرح توسعه و بازسازی حرم مطهر امامزادگان امامزاده عزیزالله و رسول الله(ع) خوراسگان اصفهان به همت خیرین نیکوکار با اعتباری بالغ بر 35 میلیارد ریال اجرا می شود.

 پنج شنبه 21 تیر 1397   17  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد هادی روح الامینی اظهار داشت: همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان از روند اجرای پروژه عمرانی بازسازی و توسعه حرم مطهر امامزادگان امامزاده عزیزالله و رسول الله(ع) خوراسگان بازدید کرد.

وی در ادامه افزود: در این بازدید مدیر کل اوقاف استان از اقدامات انجام شده اعضای هیئت امنای این امامزاده جلیل القدر در راستای اجرای طرح توسعه و بازسازی این امامزاده بزرگوار تقدیر و تجلیل کرد و همچنین خواستار تسریع در روند ساخت ساختمان اصلی بقعه این امامزاده شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه دو شهرستان اصفهان اضافه کرد: ساختمان قدیمی این امامزاده عظیم الشان 95 متر مربع بود که با برنامه ریزی های انجام شده و تهیه نقشه جدید برای توسعه این امامزاده مساحت بقعه، رواق و صحن این امامزاده به 900 متر مربع افزایش پیدا می کند که برای ساخت و اجرای فاز اول این پروژه اعتباری بالغ بر 35 میلیارد ریال اعتبار لازم است که در صورت تامین این بودجه فاز اول این طرح در مدت 6 ماه اجرا می شود.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد هادی روح الامینی گفت: در بازدیدی که توسط مدیر کل اوقاف استان از روند اجرای پروژه عمرانی این امامزاده صورت گرفت حجت الاسلام و المسلمین صادقی بر جذب بودجه از طریق اجرای برنامه طرح مودت جهت جمع آوری کمک های مردمی از طریق اعضای هیئت امنای این امامزاده تاکید کرد.

وی در ادامه گفت: آستان مقدس امامزادگان امامزاده عزیزالله و رسول الله(ع) در شهرستان اصفهان در بخش مرکزی شهرستان، منطقه خوراسگان و در بخش سمسور واقع شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار