• امروز دوشنبه یکم مرداد 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بیش از 8 هزار بقعه متبرکه و امامزاده در سراسر کشور وجود دارد

بیش از 8 هزار بقعه متبرکه و امامزاده در سراسر کشور وجود دارد

قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: مردم با سرمایه گذاری در بقاع متبرکه در واقع برای آخرت خود و باقیات و صالحات خود سرمایه گذاری می کنند.

 پنج شنبه 21 تیر 1397   40  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، عبدالرضا عابد در سفر خود به شهر اصفهان از روند اجرای پروژه امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) اصفهان بازدید کرد و حاشیه این بازدید اظهار داشت: من به شما که عمرتان را برای خدمت به اهل بیت(ع) صرف می کنید تبریک می گویم زیرا که هیچ چیزی در دنیا ارزشمندتر از این کار وجود ندارد و ومطئن باشید که خداوند نیز در این راه شما را یاری می کند.

وی در ادامه افزود: مردم ما در برهه های مختلف تاریخی از قبیل شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس و... نشان دادند که تا چه میزان عاشق اهل بیت(ع) و ولایتمدار هستند و این بزرگترین سرمایه معنوی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود و ما نیز وارثان این ثروت بزرگ هستیم و باید از این فرصت در راستای خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم مومن و ولایتمدار همواره تمام تلاش و کوشش را به کار بگیریم.

قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه ادامه داد: عشق و علاقه مردم به اهل بیت(ع) بزرگترین فرصت و ظرفیت برای استفاده در جهت توسعه حرم مطهر امامزادگان عظیم الشان محسوب می شود و باید از این پتانسیل استفاده کرد زیرا که مردم با سرمایه گذاری در بقاع متبرکه در واقع برای آخرت خود و باقیات و صالحات خود سرمایه گذاری می کنند.

عبدالرضا عابد در ادامه خاطر نشان شد: بیش از 8 هزار بقعه متبرکه و امامزاده در سراسر کشور وجود دارد و تمام پرسنل، کارشناسان و مدیران سازمان اوقاف در اقصی نقاط کشور برای توسعه حرم مطهر امامزادگان عظیم الشان و خدمت به اهل بیت(ع) در حال برنامه ریزی و تلاش هستند.

وی در ادامه به موقعیت ویژه استان اصفهان و ظرفیت های دینی و مذهبی که در این استان جود دارد اشاره کرد و گفت: استان اصفهان نیز از جمله استان هایی است که در این زمینه ظرفیت های زیادی دارد و گواهی این موضوع نیز وجود حرم مطهر امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) در شهر اصفهان است که این امامزاده عظیم الشان از 16 کشور مختلف زائر دارد بنابراین این امامزاده شناخته شده است و باید همه مسئولان استانی و کشوری برای توسعه حرم مطهر این امامزاده جلیل القدر تلاش و کوشش کنند و از تمام ظرفیت هایی که دارند استفاده کنند و حتی باید برای این امر فراتر از مرزهای کشور نیز رفت و از خیرینی که در دیگر کشورهای مسلمان نیز وجود دارد برای جذب کمک جهت توسعه حرم مطهر این امامزاده عظیم الشان استفاده کرد.

قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه در پایان گفت: از مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان و اعضای هیئت امنای امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) به خاطر تلاش و کوشش هایی که در توسعه حرم مطهر این امامزاده جلیل القدر کرده اند تشکر و قدر دانی می کنم و امیدوارم که بزودی شاهد افتتاح ساختمان بقعه این امامزاده واجب التعظیم باشیم.

براساس این گزارش بعدازظهر روز سه شنبه 19 تیر ماه قائم مقام سازمان اوقاف به همراه مدیرکل بازرسی سازمان اوقاف از روند اجرای پروژه تربت خانه حرم مطهر امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) اصفهان بازدید کردند.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار