• امروز دوشنبه یکم مرداد 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تجمع فرشتگان سفید پوش در امامزاده میرزین العابدین(ع) ورزنه

تجمع فرشتگان سفید پوش در امامزاده میرزین العابدین(ع) ورزنه

سرپرست دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه بن رود گفت: به مناسبت هفته عفاف و حجاب همایش پیاده روی فرشتگان سفید پوش از بوستان شهدای گمنام به طرف حرم مطهر امامزاده میرزین العابدین(ع) برگزار می شود.

 شنبه 23 تیر 1397   13  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، امراله اصغری ورزنه اظهار داشت: براساس سنت دیرینه ای که در شهر ورزنه وجود دارد زنان محجبه و مومن و متدین این شهر با پوشیدن چادرهای سفید خود در روز حجاب و عفاف و شرکت در همایش پیاده روی به همین مناسبت جلوه های زیبای دین مبین اسلام و حجاب را به همگان نشان می دهند.

وی در ادامه افزود: در همین راستا و همچنین به مناسبت خجسته میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها و روز دخترهمایش پیاده روی فرشتگان سفید پوش با حضور زنان مومن و ولایتمدار از بوستان شهدای گمنام ورزنه به طرف آستان مقدس امام زاده میرزین العابدین(علیه السلام) ورزنه برگزار می شود. و

سرپرست دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه بن رود ادامه داد: این همایش پیاده روز شنبه 23 تیر ماه با همکاری حوزه بسیج خواهران حضرت معصومه (س) و اداره اوقاف و امور خیریه بن رود و جرقویه علیا برگزار می شود.

امراله اصغری ورزنه گفت: آستان مقدس امامزاده میرزین العابدین(ع) در شهر ورزنه واقع شده است و شهر ورزنه یکی از شهرهای شهرستان اصفهان و مرکز بخش بن رود می باشد و در فاصله ۱۱۰ کیلومتری شرق اصفهان، در كنار رودخانه زاينده رود و ۳۰ کیلومتری تالاب بین المللی گاو خونی و ۷ کیلومتری تپه های ماسه ای (ریک سرا که در اصطلاح محلی به شهر سبا معروف می باشد) قرار دارد.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار