• امروز یک شنبه یکم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

میزبانی مسابقات سراسری قرآن کریم از افتخارات دانشگاه آزاد اسلامی خوراسگان اصفهان است

میزبانی مسابقات سراسری قرآن کریم از افتخارات دانشگاه آزاد اسلامی خوراسگان اصفهان است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان اصفهان گفت: اجرای مرحله استانی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم استان اصفهان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان اصفهان فضای این دانشگاه را معنوی و عطرآگین به آیات قران کریم کرد.

 پنج شنبه 28 تیر 1397   52  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، احمد آذین در مراسم اختتامیه چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم استان اصفهان که عصر روز پنجشنبه 28 تیر ماه در تالار امیر کبیر دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان اصفهان برگزار شد اظهار داشت: میزبان اصلی چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم استان اصفهان خود قرآن است.

وی در ادامه به نقش مدافعان حرم در تامین امنیت ایران اسلامی اشاره کرد و افزود: ایران اسلامی امنیت امروز خود را مدیون خوش شهدای مدافعان حرم است و اگر شهدای مدافعان حرم نبودند اکنون باید به جای فیلم به وقت شام فیلم هایی به وقت اصفهان و تهران ساخته می شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان اصفهان در ادامه از مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان حجت الاسلام و المسلمین صادقی  نیز تشکر و قدر دانی کرد و گفت: از اداره کل اوقاف و امور خیریه نیز تقدیر و تشکر می کنم که چنین فضای نورانی و روحانی را در دانشگاه فراهم کردند و برای دانشگاه میزبانی این دوره از مسابقات افتخاری بزرگ   بود.

احمد آذین در ادامه بیان کرد: میزبانی مسابقات سراسری قرآن کریم از افتخارات دانشگاه آزاد اسلامی خوراسگان اصفهان محسوب می شود.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار