• امروز یک شنبه یکم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تعیین تکلیف بیش از 80 درصد از زمین های مصلی ها در استان اصفهان

تعیین تکلیف بیش از 80 درصد از زمین های مصلی ها در استان اصفهان

سخنگوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گفت: در دیدار مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با مدیر کل راه و شهرسازی استان مالکیت اماکن مذهبی استان اصفهان تعیین تکلیف شد.

 پنج شنبه 18 مرداد 1397   27  0      


به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، سعید بکرانی اظهار داشت: صبح روز سه شنبه 16 مرداد ماه نشست مشترک مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با مدیر کل راه و شهرسازی استان در محل اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان برگزار شد.

وی در ادامه افزود: این نشست با محوریت اجرای تفاهم نامه سازمان اوقاف و امور خیریه با وزارت راه و شهرسازی مبنی بر تعیین تکلیف مالکیت اماکن مذهبی که در املاک مسکن و شهرسازی قرار دارد برگزار شد.

سرپرست روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ادامه داد: همچنین در این نشست موضوع مساجدی که توسط اداره راه و شهرسازی در مجموعه های مسکن مهر سراسر استان ساخته شده و یا در آینده باید ساخته شود تعیین تکلیف شد.

سعید بکرانی در ادامه خاطر نشان شد: در این جلسه بر اختصاص زمین توسط اداره راه و شهرسازی جهت ساخت اماکن مذهبی در شهرها و روستاها نیز تاکید و بیش از 80 درصد از زمین هایی مصلی ها در سراسر استان نیز تعیین تکلیف شد.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار