کد خبر : 205629

تاریخ درج خبر : دوشنبه 18 آبان 1394
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان اصفهان
• نفرات برتر مسابقات قرآن کریم اصفهان معرفی شدند
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان خبر داد: نفرات برتر مسابقات قرآن کریم اصفهان معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا اسماعیل پور اظهار داشت: مرحله نهایی و فینال سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم شهرستان اصفهان برگزار شد.

وی در ادامه تصریح کرد: این دوره از مسابقات در دو مرحله و با رقابت بین 600 نفر از متسابقین قرآنی خواهر و برادر در شهر اصفهان برگزار گردید.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان در ادامه افزود: مرحله اول این دوره از مسابقات قرآن کریم در 15 مهر ماه برگزار شد که خواهران در جوار بقعه متبرکه علامه مجلسی(ره) و برادران در جوار آستان مقدس امامزاده سید محمد(ع) واقع در خیابان وحید با هم به رقابت پرداختند و افراد برتری که توانستند نمرات بالایی را کسب نمایند به مرحله نهایی شهرستان اصفهان راه پیدا کردند.

حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا اسماعیل پور در ادامه بیان کرد: در همین راستا تعداد 50 نفر از خواهران و 50 نفر از آقایان به دوره پایانی رسیدند که با نفرات برتر متسابقین قرآن کریم که در ادارات و ارگان های اصفهان شرکت کرده بودند با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی ادامه داد: مرحله نهایی یا فینال در روز پنجشنبه 14 آبان ماه در جوار مقبره علامه مجلسی(ره) برگزار شد که در روز شنبه 16 آبان ماه 6 نفر از نفرات برتر که در رشته های حفظ قرآن کریم، قرائت قرآن کریم، ترتیل خوانی قرآن کریم و تفسیر قرآن کریم مشخص شدند و جهت شرکت در مرحله استانی به معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان معرفی شدند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان در ادامه خاطر نشان کرد: مسابقات استانی اواخر آبان ماه به میزبانی آستان مقدس امامزاده سید الکریم(ع) دولت آباد برگزار می گردد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا اسماعیل پور در ادامه عنوان کرد: همچنین در حاشیه برگزاری این مسابقات نمایشگاهی از محصولات فرهنگی و قرآنی در جوار مقبره علامه مجلسی(ره) برپاشده بود.

انتهای پیام/