کد خبر : 313216

تاریخ درج خبر : سه شنبه 13 آذر 1397
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان اصفهان
• طرح به رنگ خدا در جوار امامزادگان شهرستان نجف آباد اجرا می شود
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نجف آباد گفت: طرح به رنگ خدا با محوریت ارتقاء مهارت های فردی در جوار حرم مطهر بقاع متبرکه شهرستان نجف آباد اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین روح الله بیدرام اظهار داشت: براساس برنامه ریزی های انجام شده و هچنین باتوجه به جلسه توجیهی که با حضور مدیران مراکز فرهنگی قرآنی بقاع متبرکه شهرستان نجف آباد برگزار شد مقرر شد تا طرح زندگی به رنگ خدا به هدف ترویج سبک زندگی اسلامی بارویکرد ارتقاء مهارت های فردی در جوار حرم مطهر بقاع متبرکه شهرستان نجف آباد برگزار شود.

وی در ادامه افزود: در این طرح دوره هایی از قبیل آموزش مهارت های فردی، آموزش همسرداری و فرزند پروری با مشارکت مربیان مجربی که تحصیلات حوزوی دارند و مدرک مربیگری ویژه این دوره ها را نیز از سازمان اوقاف و امور خیریه دریافت کرده اند برگزار می شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نجف آباد ادامه داد: این کلاس ها به صورت رایگان در جوار حرم مطهر امامزاده ساره خاتون(س) جوزدان و امامزاده شمس الدین محمد(ع) علویجه برگزار می شود.

حجت الاسلام و المسلمین روح الله بیدرام در ادامه اضافه کرد: علاقمندان برای شرکت در این کلاس ها و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به مسئول فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نجف آباد مراجعه کنند و یا با آستان مقدس امامزادگان عظیم الشان مجری طرح تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/