کد خبر : 313217

تاریخ درج خبر : سه شنبه 13 آذر 1397
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان اصفهان
• 18 مربی قرآنی در شهرستان گلپایگان در طرح بشارت ۱۴۵۲ مشارک دارند
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلپایگان گفت: جلسه توجیهی مربیان طرح ملی حفظ و همچنین بشارت ۱۴۵۲ برای مربیان شهرستان گلپایگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین عباس نصیر الاسلام اظهار داشت: با عنایت به برگزاری موفقیت آمیز شش دوره طرح ملی حفظ قرآن کریم از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه در کشور و همچنین در راستای تربیت حافظان قرآن کریم امسال طرح بشارت ۱۴۵۲ با محوریت حفظ جزء۳۰ نیز با مشارکت ادارات اوقاف و امور خیریه برگزار می شود.
وی در ادامه افزود: در همین راستا نیز جلسه ای با ۱۸ مربی  که درمراکز فرهنگی قرآنی امامزادگان عظیم الشان و بقاع متبرکه تحت نظارت اداره اوقاف و امور خیریه در اجرای طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم همکاری و مشارکت دارند با هدف استفاده از ظرفیت آنان در جهت اجرای طرح بشارت 1452 برگزار شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گلپایگان ادامه داد: در این جلسه مباحثی از جمله ارتقاء کمی و کیفی کلاس های حفظ، ارتقاء انگیزه قرآن آموزان، آمادگی لازم جهت برگزاری آزمون سراسری حفظ سازمان اوقاف و امور خیریه در اسفند ماه سال جاری و دیگر نکات لازم نیز ارائه شد.

انتهای پیام/