کد خبر : 320531

تاریخ درج خبر : پنج شنبه 29 فروردین 1398
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان اصفهان
• برگزاری جشن نیمه شعبان در امامزاده سید محمد(ع) قهدریجان
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان، از برگزاری جشن بزرگ نیمه شعبان درامامزاده سید محمد(ع) قهدریجان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، احمد آزادگی اظهار داشت: جامعه‌ای که مدعی انتظار فرج است باید دارای ویژگی‌هایی همچون معرفت به امام زمان(عج)، سنخیت با سیره امام زمان(عج)، تلاش برای آماده کردن محیط، رفع شبهات، ارتباط با منتظران و ایجاد روحیه انتظار باشد.

وی با اشاره به ضرورت استفاده از تمام ظرفیت‌های فرهنگی شهرستان در راستای برگزاری هرچه باشکوه‌تر اعیاد شعبانیه، اظهار داشت: مردم عشق به مهدویت را در اعیاد شعبانیه زنده می‌کنند اما باید از این فرصت در راستای ترویج اسلام استفاده کرد.

وی تصریح کرد: همزمان با نیمه شعبان مراسم شب نیمه شعبان در امامزاده سید محمد(ع) قهدریجان با برنامه های متنوع فرهنگی و آذین بندی صحن امامزاده و اجرای گروه سرود و تواشیح  برگزار می شود که طبق سنوات گذشته پیش بینی می شود که بیش از 3 هزار زائر از این برنامه استفاده می کنند و در آخر شب هم مراسم نور افشانی برگزار می شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان فلاورجان  در ادامه افزود: مراسم احیا شب نیمه شعبان که از  پر فضیلت ترین شبها می باشد در مصلای امامزاده برگزار می شود.

احمد آزادگی در ادامه ابراز داشت: همزمان با فرار رسید ن شب  و روز  نیمه  شعبان بقاع متبرکه سراسر شهرستان آذین بندی و با اجرای برنامه های شاد و متنوع میزبان عاشقان اهل بیت(ع) خواهند بود.

انتهای پیام/