کد خبر : 320603

تاریخ درج خبر : شنبه 31 فروردین 1398
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان اصفهان
• استقبال از رتبه نخست مسابقات بین المللی حفظ قرآن دانش آموزی در آران و بیدگل
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل گفت: طی مراسمی با حضور مسئولان شهرستان آران و بیدگل از سرکار خانم زینب امین پور رتبه نخست سی و ششمین دوره بین المللی قرآن کریم، در آستان مقدس امامزاده هلال ابن علی(ع) استقبال به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، مهدی حافظیان در حاشیه این مراسم، کسب رتبه نخست سرکار خانم زینب امین  پور در سی و ششمین مسابقات بین المللی حفظ و قرآئت قرآن کریم دانش آموزی را موجب افتخار جامعه قرآنی شهرستان آران و بیدگل  دانست و اظهار داشت: زحمات خانواده این بانوی نخبه قرآنی کشور که از قشر روحانیت نیز می باشد باعث شد تا رتبه برتر کشوری را در مسابقات بین المللی قرآن کسب کند.

وی،  با بیان اینکه سازمان اوقاف و امورخیریه از خانم زینب امین پور به عنوان نخبه، مربی و ناظر قرآنی در مسابقات دعوت می کند، به فعالیت های چشمگیر قرآنی سازمان اوقاف اشاره کرد و افزود: فعالیت های این سازمان علاوه برحفظ و قرآئت قرآن، در زمینه های اذان و دعاخوانی نیز توسعه پیدا کرده است.

گفتنی است، خانم زینب امین پور، فرزند یکی از اساتید حوزه علمیه آران و بیدگل علاوه بر کسب مقام نخست مسابقات بین المللی قرآن، در رشته تحصیلی نیز از دانش آموزان ممتاز این شهرستان به شمار می رود.

شهرستان آران و بیدگل با بیش ازیکصد مرکز و موسسه قرآنی، 12 مدرسه فعال قرآنی و بیش از600 حافظ  کل قرآن، نقش مهمی در ترویج فرهنگ قرآنی دارد.

انتهای پیام/