کد خبر : 321765

تاریخ درج خبر : دوشنبه 23 اردیبهشت 1398
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان اصفهان
• استفاده از ظرفیت روابط عمومی تمام دستگاه ها جهت میزبانی مسابقات قرانی کشور
سخنگوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: جهت برگزاری هرچه بهتر مسابقات کشوری چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قران کریم کارگروهی با حضور روابط عمومی ادارات سراسر استان تشکیل و از ظرفیت آنان استفاده می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، ایمان خواجه اظهار داشت: براساس دیدار مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان با استاندار و همچنین با همکاری اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان مقرر شد تا در راستای برگزاری مرحله کشوری چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قران کریم به میزبانی استان اصفهان کارگروهی با حضور روابط عمومی ادارات سراسر استان تشکیل و از ظرفیت آنان استفاده می شود.

وی در ادامه افزود: این کارگروه با هدف استفاده از ظرفیت های دستگاه ها و نهاد جهت معرفی این رویداد بزرگ قرانی، معرفی شخصیت های برجسته قرانی شهرستان ها و استان، اجرای هدفمند تبلیغات محیطی، برگزاری نشست های تخصصی، برپایی نمایشگاه استانی با موضوع قران و... با رویکرد ایجاد فضایی قرآنی در سطح استان و بهرمندی هرچه بهتر و بیشتر مردم و اقشار مختلف از برگزاری این رویداد بزرگ قرانی این کارگروه تشکیل می شود.

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ادامه داد: میزبانی این دوره از مسابقات بهترین زمان برای ترویج و نشر معارف قرآنی است که لازمه این موضوع ایجاد وحدت و همدلی بین دستگاه ها و برگزاری برنامه های متنوع و متعدد قرانی برای اقشار مختلف جامعه است.

ایمان خواجه در ادامه یادآور شد: مرحله کشوری چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از 6 مهر لغایت 18 مهر ماه با حضور 700 نخبه قرآنی از سراسر کشور به میزبانی استان اصفهان و در دانشگاه اصفهان برگزار می شود.

انتهای پیام/