کد خبر : 321873

تاریخ درج خبر : چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان اصفهان
• با مساعدت اداره کل مسکن و شهرسازی جاده های دسترسی بقاع متبرکه تیران و کرون آسفالت می شوند
مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان تیران و کرون گفت: جهت رفاه حال زائران و مجاوران بقاع متبرکه شهرستان تیران و کرون با مساعدت و همکاری اداره کل مسکن و شهرسازی جاده های دسترسی این اماکن متبرکه اصلاح و آسفالت می شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، اکبر صادقی اظهار داشت: در راستای تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی و همچنین جهت رفاه حال زائران و مجاوران بقاع متبرکه شهرستان تیران و کرون اصلاح جاده ها و آسفالت آنان در دستور کار اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قرار گرفت که در این زمینه نیز با ادارات مختلف از جمله شهرداری ها، دهیاری ها و فرمانداری مکاتبات لازم انجام و مقدمات اولیه نیز مهیا شد.

وی ادامه داد: در همین راستا نیز جلسه ای با حضور مهندس امیرخانی مدیر کل مسکن و شهرسازی استان برگزار شد که در این جلسه مقرر شد تا با همکاری این اداره کل جهت آسفالت جاده های دسترسی بقاع متبرکه این شهرستان اقدامات لازم به عمل آید.

مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان تیران و کرون اضافه کرد: همچنین در این جلسه مقرر شد تا با مساعدت اداره کل مسکن و شهرسازی جاده حرم تا حرم امامزاده سید سراءالدین(ع) تا امامزاده احمد رضا(ع) به مسافت 1 کیلومتر آسفالت شود.

اکبر صادقی افزود: مشکل مجوز واحدهای تجاری امامزاده احمد(ع) نیز با همکاری و مساعدت مدیر کل مسکن و شهرسازی استان برطرف شد.

وی در پایان گفت: اجرای این پروژه ها نقش موثری در توسعه پایدار بقاع متبرکه شهرستان و ارائه خدمات مناسب به زائران این اماکن متبرکه دارد که امیدورام بزودی این عملیات های عمرانی به سرانجام برسند.

انتهای پیام/