کد خبر : 321941

تاریخ درج خبر : پنج شنبه 26 اردیبهشت 1398
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان اصفهان
• سلسله مباحث نمایشگاهی در 5 بقعه متبرکه شهرستان تیران و کرون برپا شده است
مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان تیران و کرون گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان طرح ضیافت الهی به صورت ویژه در جوار حرم مطهر 5 بقعه متبرکه و امامزاده عظیم الشان در حال اجرا است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، اکبر صادقی اظهار داشت: با هدف تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی و نشر معارف اهل بیت(ع) و رویکرد ترویج سبک زندگی اسلامی و همچنین در راستای اجرای طرح ضیافت الهی ویژه برنامه هایی در جوار حرم مطهر 5 بقعه متبرکه و امامزاده عظیم الشان این شهرستان همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان آغاز شده است.

وی در ادامه افزود: در همین راستا آیین جزء خوانی قران کریم با حضور اساتید و قاریان قران کریم همه روزه در جوار حرم مطهر 3 امامزاده عظیم الشان شهرستان در حال برگزاری است همچنین جلسات تفسیر قران کریم نیز با حضور اساتید و مفسران همه روزه در جوار حرم مطهر امامزاده احمد(ع) و امامزاده عبدالله(ع) کوهان برپا است.

مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان تیران و کرون ادامه داد: یک خیمه معرفت نیز همراه با غرفه های پاسخ به شبهات دینی، کودک و نوجوان، همه واقف باشیم، مشاوره خانواده و... در جوار حرم مطهر امامزاده احمد رضا(ع) برپا شده که در این خیمه به مراجعه کنندگان به صورت رایگان خدمات فرهنگی ارائه می شود.

اکبر صادقی در ادامه با بیان اینکه این طرح با همکاری و مشارکت 6 مبلغ بومی و اعزامی از شهر مقدس قم در جوار امامزادگان شهرستان تیران و کرون در حال اجرا است گفت: سلسله مباحث نمایشگاهی نیز با موضوعات مختلف فرهنگی، قرآنی در جوار حرم مطهر 5 بقعه متبرکه و امامزاده جلیل القدر برپا شده است.

وی اضافه کرد: همچنین در شب میلاد فرخنده و خجسته کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) محفل نورانی انس با قرآن کریم نیز با حضور قاریان برجسته و بین المللی در جوار حرم مطهر امامزاده احمد(ع) برپا می شود.

انتهای پیام/