کد خبر : 323615

تاریخ درج خبر : سه شنبه 28 خرداد 1398
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان اصفهان
• تکریم و معارفه رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اردستان انجام شد
مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از تکریم و معارفه رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اردستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، ایمان خواجه اظهار داشت: مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اردستان در روز سه شنبه ۲8 خرداد ماه با حضور سعید حسینی قائم مقام مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، فرماندار شهرستان اردستان و جمعی از مسئولین در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
وی با اعلام این مطلب که علی مبشری به عنوان رئیس جدید اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اردستان معرفی گردیدند، افزود: از زحمات محمدرضا ترحمی رئیس سابق این اداره توسط قائم مقام مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان نیز تقدیر و تشکر شد.
در حکم حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان آمده است:
جناب آقای علی مبشری
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اردستان
امید است با استعانت از خداوند متعال و تحت عنایات حضرت بقیه ا لله الاعظم (عج ) و پیروی از فرمایشات حضرت امام (ره) و تبعیت از ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) و نصب العین قرار دادن تقوای الهی ، ضمن بهره گیری از تمام توانمندیها و ظرفیت ها و برقراری تعامل سازنده وفعال با مبادی ذیربط امور محوله را با هماهنگی اینجانب به نحواحسن به انجام رسانید.