کد خبر : 333336

تاریخ درج خبر : پنج شنبه 7 آذر 1398
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان اصفهان
• با فعالیت اقتصادی مناسب به جای دور زدن تحریم‌ها به تحریم‌کنندگان تودهنی خواهیم زد
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: با تولید ملی و فعالیت اقتصادی مناسب تحریم‌ها را دور نمی‌زنیم بلکه به تحریم کنندگان تودهنی خواهیم زد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان اصفهان به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه ، جمعی از مسئولان و اعضای هیئت فرزندان شهدای اسلام با حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت هفته بسیج دیدار و گفتگو کردند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مهدی خاموشی در این دیدار ضمن قرائت آیاتی از سوره آل‌عمران در مورد جهاد و شهادت خطاب به فرزندان شهدا گفت: شما به یک لباس فاخر آراسته شده‌اید و باید این لباس را برای خودتان حفظ کنید. خداوند زیور خانواده شهید بودن را به شما عطا کرده است که برکات زیادی دارد و با هیچ چیز قابل معامله نیست. گیرنده دست شهید خداست و خداوند خریدار جان شهیدان است.
وی در ادامه سخنانش ضمن تبیین مقام شهیدان بر اساس آیات و روایات گفت: ما مجلس اباعبدالله را بدون سیاست برپا نمی‌کنیم . شهدا به خاطر سیاست شهید شدند. سیاسی بودن هیئت عیب ندارد سیاست‌باز بودن مذموم است.

خاموشی تصریح کرد: ما در مقابل نظام سلطه در نظام سیاسی جهان داریم نظمی جدید تعریف می‌کنیم و می‌خواهیم در این نظم تعیین‌کننده باشیم. سیاست واقعی را شما هیئتی‌ها دارید پیگیری می‌کنید که آن سیاست ولی‌فقیه است.

رئیس هیئت‌امنای سازمان تبلیغات اسلامی همچنین یادآور شد:سیاست در اسلام یعنی تبعیت از ولی‌فقیه و کسانی که این را نمی‌فهمند سیاست‌باز هستند. غرب و شرق مقابل این سیاست کرنش می‌کنند.

وی در پایان تأکید کرد: باید کاری کنیم که بتوانیم آثاری در مقابل تحریم‌ها به وجود بیاوریم. با تولید ملی و فعالیت اقتصادی مناسب تحریم‌ها را دور نمی‌زنیم بلکه به تحریم کنندگان تودهنی خواهیم زد.
انتهای خبر.//