کد خبر : 338280

تاریخ درج خبر : چهارشنبه 6 فروردین 1399
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان اصفهان
• چراغ قرمز در شهرستان نطنز روشن شد
هم زمان با خاموش شدن چراغ گردشگری ، بنابر اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان چراغ قرمز بیماری کرونا در شهرستان نطنز روشن شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان محمدرضا روحی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نطنز گفت : متاسفانه این روزها شاهد شیوع کرونا ویروس در کشور هستیم که شهرستان نطنز هم از حمله این ویروس بی نصیب نبوده است .
وی از حرکت خود جوش جوانان برای ضدعفونی کردن شهرها خبر داد و گفت: در روزهای گذشته جوانان به کمک شهرداری آمده و در قالب پایگاههای بسیج ،هیئت های مذهبی و جوانان خود جوش با شهرداری همکاری نموده و شهر را در چند نوبت ضدعفونی کردند.
وی در ادامه افزود :فردوسی فرماندار و رئیس ستاد مدیریت بیماری کرونای شهرستان نطنز در همین راستا و به منظور جلوگیری و به حداقل رساندن انتشار ویروس کرونا از مسافرین و گردشگران خواست شهرستان نطنز را به عنوان مقصد انتخاب نکنند.
وی اضافه کرد : مبادی ورودی شهرستان نطنز به روی افراد غیر ساکن بسته است و هیچ زیرساختی برای خدمت رسانی به مسافران و گردشگران فراهم نشده و اماکن اقامتی ، زیارتی و تفریحی نیز پذیرای میهمانان نمی باشند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نطنز خاطر نشان کرد : وضعیت شهر از نظر بروز ویروس کرونا بسیار حاد است که فقط مغازه های ضروری مثل ( نانوایی ،قصابی ، سوپر مارکت ها ،داروخانه ومیوه فروشی ومراکز درمانی وانتظامی،پمپ بنزین ها و تعمیرگاهها ) بازهستند و بقیه اماکن و مغازه ها تعطیل میباشند.
گفتنی است راه های ورودی شهربسته وبشدت جلوگیری می کنند وازطرف شهرداری. وسپاه وارتش درحال ضدعفونی میباشد.
انتهای خبر//