کد خبر : 357812

تاریخ درج خبر : چهارشنبه 18 فروردین 1400
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان اصفهان
• تحقق شعار سال 1400 در اولویت برنامه‌های اوقاف اصفهان قرار دارد
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: تحقق شعار سال 1400 با عنوان «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی» در سال جاری در اولویت برنامه‌های اوقاف و امور خیریه استان اصفهان قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام محمد حسین بلک در نخستین جلسه ستادی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی» اظهار داشت: ما نیز در استان اصفهان و در اوقاف امکان تحقق این شعار را داریم.
وی با بیان اینکه توسعه فعالیت‌های بهره وری و اقتصادی در موقوفات استان اصفهان باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد، اضافه کرد: در این زمینه ما در صدد دریافت مجوز فعالیتهای اقتصادی هستیم، در زمینه احیای زمین‌های موقوفه و مراکز موقوفه نیز ورود کرده ایم که می‌تواند منجر به رشد اقتصادی در این نهاد شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه سال گذشته به دلیل شیوع کرونا شاهد رکود بودیم، ابراز داشت: در این زمینه در سال جاری باید تدابیری اندیشیده شود که دچار مشکلات وچالش‌های سال گذشته نباشیم.
وی با بیان اینکه افزایش درآمد ادارات اوقاف برای توسعه طرح های اقتصادی  و اشتغال زایی باید در دستور کار نیروهای ستادی و شهرستانی قرار گیرد، افزود: رئیس سازمان اوقاف نیز در جلسات نوروزی به این امر تاکید ویژه داشت.
 
انتهای خبر//