کد خبر : 365281

تاریخ درج خبر : چهارشنبه 10 شهریور 1400
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان اصفهان
• استفاده از فضای مجازی برای آموزش قرآن مورد توجه باشد
شرکت کننده رشته ترتیل مرحله استانی چهل و چهارمین مسابقات قرآن گفت: استفاده از فضای مجازی برای آموزش قرآن مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، زهرا مهدی‌پور در حاشیه برگزاری مرحله استانی چهل و چهارمین مسابقات قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه در اصفهان که از شهرضا در این مسابقات شرکت کرده است، اظهار داشت: با توجه به اینکه شرکت کنندگان در این دوره گلچینی از بهترین‌های استان هستند رقابت تنگاتری را شاهد هستیم.
وی ضمن قدردانی از روند مناسب برگزاری مسابقات قرآن در استان اصفهان ابراز داشت: علی رغم برگزاری مسابقات در بحران شیوع کرونا رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصلهگذاری اجتماعی به خوبی انجام شده است.
شرکت کننده رشته ترتیل مرحله استانی چهل و چهارمین مسابقات قرآن افزود: سطح بالای مسابقات ما را تشویق می‌کند تا برای حضور در مسابقات آینده با انگیزه بیشتری تلاش کنیم.
وی با بیان اینکه در شهرضا مرکزی برای آموزش صوت و لحن وجود ندارد، ادامه داد: مسئولان باید در این زمینه ورود جدی‌تری داشته باشد.
مهدی پور گفت: برای حضور در دوره‌های آموزشی قرآن مجبور به سفر به اصفهان هستیم که این امر شرایط سختی را برای مت رقم میزند.
وی اضافه کرد: متاسفانه ظرفیت‌های آموزشی قرآن در فضای مجازی نیز فراهم شده است و بهتر است که مسئولان در شهرستان‌ها حداقل از این ظرفیت استفاده کنند.
 
انتهای خبر//