• امروز پنج شنبه ششم آبان 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

توزیع اوراق

توزیع اوراق "همه واقف باشیم "در شعب منتخب استان اصفهان

معاون مالی اداری امور شعب بانک ملت استان اصفهان گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه با همکاری بانک ملت اقدام به توزیع اوراق همه واقف باشیم در شعب سراسر کشور نموده است.

 سه شنبه 19 اسفند 1393   300  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حسین سلطانی در اظهار داشت: بانک ملت در راستای تحقق مسئولیت‌های اجتماعی خود و با هماهنگی اداره اوقاف و امور خیریه کل کشور اقدام به توزیع اوراق همه واقف باشیم را در سراسر کشور نموده است.
وی در ادامه تصریح کرد: برای اولین بار این اوراق در سال 92 و برای ساخت و تجهیز کردن بیمارستان تخصصی سرطان در شهر ری تهران در شعب سراسر کشور توزیع و در اختیار علاقه‌مندان و خیران نیکوکار قرار گرفت.
معاون مالی اداری امور شعب بانک ملت استان اصفهان در ادامه افزود: لذا با توجه به اینکه حس نوع دوستی و بشر دوستانه در بین هم میهنان کشور عزیزمان بسیار فراوان وجود دارد در همین راستا سازمان اوقاف و امورخیریه در سال 93 نیز این اوراق را با همکاری بانک ملت در اختیار خیرین نیک اندیش قرار داد.
حسین سلطانی در ادامه بیان داشت: در سال 93 نیز این اوراق با هدف ساخت و تجهیز بیمارستان سرطانی‌ها در استان فارس در کلیه شعب منتخب کشور توزیع و در اختیار عموم مردم قرار گرفت.
وی ادامه داد: به همین منظور در استان اصفهان نیز این اوراق از طریق شعب منتخب مرکزی اصفهان، شعبه مرکزی کاشان، شعبه مرکزی خمینی شهر و شعبه مرکزی نجف آباد توزیع و در دسترس خیران و نیکوکاران اصفهانی قرار گرفته است.
معاون مالی اداری امور شعب بانک ملت استان اصفهان خاطر نشان کرد: مبالغ جمع آوری شده توسط عرضه اوراق در اختیار نماینده محترم ولی فقیه و ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه  کشور در جهت صرف در امور ساخت و تجهیز بیمارستان‌های تخصصی سرطان قرار می‌گیرد.
حسین سلطانی در ادامه اظهار داشت: این اوراق در غالب فیشهای یک میلیون ریالی، پنج میلیون ریالی، ده میلیون ریالی، پنجاه میلیون ریالی و یکصد میلیون ریالی چاپ و توزیع می‌گردد.
وی در پایان افزود: در آینده مراسمی توسط سازمان اوقاف و امورخیریه و بانک ملت برای قدردانی از مشارکت خیرانی که در این عمل نیکو و پسندیده شرکت نموده‌اند برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار