• امروز چهارشنبه هفنم مهر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

تخصیص یک شعبه تجدید نظر ویژه وقف در دادگاه تجدید نظر استان اصفهان

تخصیص یک شعبه تجدید نظر ویژه وقف در دادگاه تجدید نظر استان اصفهان

معاونت حقوقی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان خبر داد: یک شعبه تجدید نظر دیگر ویژه وقف در دادگاه تجدید نظر استان اصفهان تخصیص داده شد.

 دوشنبه 29 تیر 1394   443  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان اصفهان، مجید معمار منتظرین اظهار داشت: دیدارمدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اصفهان به همراه جمعی از پرسنل امور حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان اصفهان با ریاست دادگستری استان اصفهان خسروی موجب شد تا با دستور ویژه ریاست دادگستری استان اصفهان یک شعبه تجدید نظر دیگر ویژه موقوفات در دادگاه تجدید نظر استان اصفهان تخصیص داده شود.
وی در ادامه تصریح کرد: در این دیدار همچنین از زحمات مدیر کل ثبت اسناد استان اصفهان و مدیر کل سازمان زندان ها نیز حضور بابت همکاری هایی که با اداره اوقاف و امور خیریه داشته اند تقدیر و تشکر شد.
معاونت حقوقی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان اصفهان در ادامه افزود: این دیدار در راستای هفته قوه قضاییه و هم افزایی و همکاری بین ادارات مذکور صورت گرفت.
مجید معمار منتظرین در ادامه بیان کرد: همچنین در این دیدار با بررسی روند پرونده های حقوقی مربوط به موقوفات و همچنین در جهت تسریع روند حقوقی این پرونده ها با دستور رئیس دادگستری کل استان اصفهان مقرر شد تا شعبه دیگری ویژه پرونده های موقوفات تخصیص داده شود.
وی خاطر نشان شد: قبلا یک شعبه ویژه پرونده های موقوفات در دادگاه تجدید نظر استان اصفهان تخصیص داده شده بود که با مساعدت رئیس دادگستری کل استان اصفهان یک شعبه دیگر اضافه شد تا اداره اوقاف و امورخیریه بتواند در راستای احقاق حقوق موقوفات اقدامات لازم را در کمترین زمان ممکن در شعب تخصصی این امور رسیدگی نماید.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار