• امروز جمعه بیست و ششم شهریور 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

ثبت نام اینترنتی طرح تربیت مربیان قاری و حافظ قرآن کریم در اصفهان

ثبت نام اینترنتی طرح تربیت مربیان قاری و حافظ قرآن کریم در اصفهان

معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، از ثبت نام اینترنتی طرح تربیت مربیان قاری و حافظ قرآن کریم تا نیمه شهریور ماه در اصفهان خبر داد.

 پنج شنبه 16 شهریور 1391   2201  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمدتقی نقدعلی، هدف از برگزاری این طرح را تربیت مربیان قرآن کریم در سطح استان اصفهان بیان کرد و ادامه داد: با توجه به برگزاری طرح تربیت 23 هزارنفرحافظ و قاری قرآن کریم دراصفهان این استان به لحاظ دارا بودن مربی در این زمینه دارای خلاء بسیاری است.
وی با اشاره به اینکه شرایط نام نویسی افراد در این طرح حفظ حداقل سه جزء از قرآن کریم می باشد اظهار داشت:شرط سنی و تحصیلی در این طرح مد نظر نیست و موفقیت شرکت کنندگان در آزمون ورودی و تایید کارشناسان اوقاف مهمترین ملاک حضور افراد در این طرح است.
معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه استان اصفهان تصریح کرد:شرکت کنندگان پس از موفقیت در آزمون ورودی ودوره های آموزشیمی توانند در کلاس های قرآن به عنوان مربی حضوریابند.
وی ادامه داد: افراد واجد شرایط برای حضور در این دوره می توانند با مراجعه به سایت اداره اوقاف استان اصفهان به نشانیhttp://esfahan.awqaf.ir نسبت به ثبت نام خود تا 15 شهر یور ماه اقدام نمایند .
حجت الاسلام و المسلمین نقد علی بیان داشت: استان اصفهان به یک هزار نفر مربی قرآن نیاز دارد که تلاش می کنیم با این فراخوان نیرو های مورد نیاز را برای اجرای طرح قاریان و حافظان قرآن کریم تامین نماییم .
وی گفت: تاکنون 300 نفر در سامانه اداره اوقاف برای شرکت در این طرح ثبت نام کرده اند که امیدواریم تا پایان وقت اداری نیمه شهریور ماه تعداد افراد مورد نیاز برای این طرح تکمیل شود.
انتهای خبر/ن

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار