• امروز جمعه بیست و ششم شهریور 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان برگزار شد

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان خبر داد: مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان برگزار شد.

 یک شنبه 25 مرداد 1394   2319  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حامد جعفرزاده اظهار داشت: مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان در روز چهارشنبه 21 مرداد ماه برگزار شد.
وی در ادامه تصریح کرد: این مراسم با حضور مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی و جمعی از مسئولین شهرستان کاشان در محل اداره اوقاف و امور خیریه کاشان برگزار شد.
سخنگوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ادامه افزود: در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین جنتی به عنوان رئیس جدید اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان معرفی گردید.
حامد جعفرزاده در ادامه خاطر نشان کرد: همچنین در این مراسم از زحمات و مجاهدت های حجت الاسلام و المسلمین محسن ضیایی رئیس سابق این اداره توسط مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان تقدیر و تشکر شد.
وی درپایان افزود: حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی برای سرپرست جدید این اداره حجت الاسلام و المسلمین جنتی در راستای هر چه بهتر انجام دادن وظایف خود در این سمت را از خداوند متعال خواستار شدند.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار