• امروز جمعه بیست و ششم شهریور 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

اعلام نتیجه آزمون از طریق سایت اداره کل اوقاف وامورخیریه استان اصفهان

اعلام نتیجه آزمون از طریق سایت اداره کل اوقاف وامورخیریه استان اصفهان

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان اصفهان گفت:شرکت کنندگان در آزمون طرح ملی حفظ می توانند نمره های خود را از طریق سایت ببینند.

 دوشنبه 7 اردیبهشت 1394   15134  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان:حجت الاسلام و المسلمین حسن امیری گفت:در آزمون سال 93 برنامه ریزی های خوبی صورت گرفت و توانستیم به خوبی و با موفقیت آزمون طرح ملی حفظ قرآن کریم را در سطح استان اصفهان برگزار کنیم و رتبه اول کشوری را کسب نماییم.

وی در ادامه افزود: امسال نتیجه آزمون از طریق سایت اعلام شده و نزدیک به 16 هزار نفر در این آزمون شرکت کرده اند که می توانند نتایج آزمون را از طریق سایت اداره اوقاف به نشانی http://esfahan.awqaf.ir مشاهد کنند

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ادامه افزود: بعد از وارد شدن به سایت اوقاف از قسمت اعلام نتایج سومین مرحله آزمون طرح تربیت حافظان قرآن کریم و وارد کردن کدملی یا نام ونام خانوادگی میتوانند نمرات خود را ببینند.

وی در ادامه اظهار داشت کسانی که توانست باشند نمره70 و بالاتر کسب نمایند حائز دریافت گواهی نامه خواهند شد. جهت دریافت گواهی نامه خود از تاریخ 10 خرداد به اداره اوقاف شهرستان محل آزمون مراجعه فرمایند.

حجت الاسلام و المسلمین امیری گفت:شرکت کنندگان تا 12 اردیبهشت ماه فرصت دارند که برای اصلاح اطلاعات شخصی خود به اداره اوقاف  شهرستان محل آزمون مراجعه کنند و از روز13 اردیبهشت صدور گواهی نامه ها آغاز می شود

این مقام مسئول در ادامه گفت: از نفرات برتر این آزمون و مربی ها و تمام دست اندرکاران تجلیل خواهد شد و به افرادی که نمره کامل گرفته باشند به قید قرعه کمک هزینه سفر حج عمره ، افرادی که نمره 90 تا 100 گرفته باشند کمک هزینه عتبات عالیات و 70 به بالا کمک هزینه مشهد مقدس  تعلق خواهد گرفت.

وی در پایان گفت: خواهشمندیم که از تماس بی مورد با اداره جدا خوداری کنند و در آینده نزدیک مراسم اختتامیه برگزار خواهد شد.     

  پایان خبر/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار