• امروز سه شنبه سی ام شهریور 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

همزمان با هفته دولت کلنگ احداث ساختمان اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اردستان زده شد

همزمان با هفته دولت کلنگ احداث ساختمان اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اردستان زده شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اردستان خبر داد: همزمان با هفته دولت کلنگ احداث ساختمان اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اردستان زده شد.

 سه شنبه 10 شهریور 1394   181  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین سید علی طباطبایی اظهار داشت: امروز صبح و با حضور جمعی از مسئولین شهرستان اردستان و همزمان با هفته دولت کلنگ احداث ساختمان اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اردستان زده شد.

وی در ادامه تصریح کرد: پس از چند سال پی گیری مداوم از طرف اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اردستان و همچنین مساعدت های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان و همچنین فرمانداری شهرستان اردستان امروز و همزمان با هفته دولت کلنگ احداث ساختمان این اداره به زمین زده شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اردستان در ادامه افزود: این ساختمان با زیر بنایی به مساحت 200 متر مربع و در زمینی به مساحت 520 متر مربع احداث خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین سید علی طباطبایی در ادامه بیان کرد: این ساختمان در فاز اول در یک طبقه احداث می شود که امیدواریم تا پایان سال جدید فاز اول این پروژه به بهره برداری برسد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: برای اجرای این پروژه عمرانی بیش از 2 میلیارد ریال اعتبار اختصاص داده شده است که 1 میلیارد ریال آن از اعتبار تملک و دارایی شهرستان تامین شده است و مابقی از طریق اعتبارات دولتی که در اختیار این اداره می باشد اختصاص داده خواهد شد.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار