• امروز جمعه بیست و ششم شهریور 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

بلبلان حرم مطهر رضوی مهمان حضرت اسحاق بن موسی (ع) شهر هرند شدند

بلبلان حرم مطهر رضوی مهمان حضرت اسحاق بن موسی (ع) شهر هرند شدند

سرپرست دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه جلگه و جرقویه گفت: بلبلان حرم مطهر رضوی مهمان حضرت اسحاق بن موسی (ع) شهر هرند شدند.

 دوشنبه 30 شهریور 1394   9596  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حسین اکبراظهار داشت: طرح تکریم و بزرگداشت آستان مقدس حضرت اسحاق بن موسی (ع) شهر هرند با استقبال از دو بلبل حرم رضوی تحت برنامه زیر سایه خورشید همراه با رونمایی از پرچم معطر حرم رضوی و به همت شهرداری محترم شهر هرند ، هیئت منتظران مهدی (عج) شهر هرند و مرکز فرهنگی قرانی امامزاده اسحاق (ع) برپا گردید.

وی در ادامه تصریح کرد: در این مراسم که با حضور چشمگیر 2هزار نفری مردم مومن شهر هرند برپاشده بود ابتدا حضرت حجت الاسلام و المسلمین اصل الحسینی ضمن خیر مقدم و تشکر و قدردانی از مردم هرند در خصوص برنامه های فرهنگی و عمرانی امامزاده اسحاق (ع) بیاناتی ایراد کرد.

 سرپرست دفتر نمایندگی اداره اوقاف و امور خیریه جلگه و جرقویه در ادامه افزود: سپس مهندس حمید شهبازی شهردار محترم شهر هرند ضمن عرض خیر مقدم نسبت به خادمان حرم مطهر رضوی و تجلیل از امامزاده های گرانقدر شهر هرند اسحاق (ع) و شاهزاده حیدر (ع) با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) مبنی بر بقاع متبرکه باید به قطب فرهنگی شود عنوان داشتند اگر عزت و شرافت و سربلندی در ایران عزیز ما حاکم است همه مرهون وجود این ستارگان عرشی یعنی امامزادگان در کشور ماست که روح عطوفت و رحمت را بر ایران اسلامیمان حاکم کرده است.

حسین اکبر در ادامه بیان کرد: همچنین در ادامه فضای مجلس با خاطرات عاشقانه و نوای دل انگیز حاج محمد گلابگیر خادم بارگاه ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا (ع) مزین و معطر شد.

وی ادامه داد: در ادامه این مراسم حمید کنعانی بلبل حرم مطهر حضرت اسحاق (ع) شعر بسیار زیبایی در مدح حضرت اسحاق (ع) سرودند که یکی از بیت های زیبای آن این بود:

گره بگشودی از هر دردمندی                                    تو گویا مشهد شهر هرندی

سرپرست دفتر نمایندگی اداره اوقاف و امور خیریه جلگه و جرقویه در ادامه خاطر نشان کرد: در پایان مراسم به 6 نفر از برگزیدگان مسابقه پیامکی دلنوشته ای به آقا حضرت اسحاق (ع) هدایای نفیسی اهدا گردید.

 

انتهای پیام/

 

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار