• امروز جمعه بیست و ششم شهریور 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

نفرات برتر مسابقات قرآن کریم اصفهان معرفی شدند

نفرات برتر مسابقات قرآن کریم اصفهان معرفی شدند

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان خبر داد: نفرات برتر مسابقات قرآن کریم اصفهان معرفی شدند.

 دوشنبه 18 آبان 1394   2996  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا اسماعیل پور اظهار داشت: مرحله نهایی و فینال سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم شهرستان اصفهان برگزار شد.

وی در ادامه تصریح کرد: این دوره از مسابقات در دو مرحله و با رقابت بین 600 نفر از متسابقین قرآنی خواهر و برادر در شهر اصفهان برگزار گردید.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان در ادامه افزود: مرحله اول این دوره از مسابقات قرآن کریم در 15 مهر ماه برگزار شد که خواهران در جوار بقعه متبرکه علامه مجلسی(ره) و برادران در جوار آستان مقدس امامزاده سید محمد(ع) واقع در خیابان وحید با هم به رقابت پرداختند و افراد برتری که توانستند نمرات بالایی را کسب نمایند به مرحله نهایی شهرستان اصفهان راه پیدا کردند.

حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا اسماعیل پور در ادامه بیان کرد: در همین راستا تعداد 50 نفر از خواهران و 50 نفر از آقایان به دوره پایانی رسیدند که با نفرات برتر متسابقین قرآن کریم که در ادارات و ارگان های اصفهان شرکت کرده بودند با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی ادامه داد: مرحله نهایی یا فینال در روز پنجشنبه 14 آبان ماه در جوار مقبره علامه مجلسی(ره) برگزار شد که در روز شنبه 16 آبان ماه 6 نفر از نفرات برتر که در رشته های حفظ قرآن کریم، قرائت قرآن کریم، ترتیل خوانی قرآن کریم و تفسیر قرآن کریم مشخص شدند و جهت شرکت در مرحله استانی به معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان معرفی شدند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان در ادامه خاطر نشان کرد: مسابقات استانی اواخر آبان ماه به میزبانی آستان مقدس امامزاده سید الکریم(ع) دولت آباد برگزار می گردد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا اسماعیل پور در ادامه عنوان کرد: همچنین در حاشیه برگزاری این مسابقات نمایشگاهی از محصولات فرهنگی و قرآنی در جوار مقبره علامه مجلسی(ره) برپاشده بود.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار