• امروز جمعه بیست و نهم شهریور 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بازدید مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان از اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خمینی شهر

بازدید مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان از اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خمینی شهر

مسئول بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان از اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خمینی شهر بازدید به عمل آورد.

 چهارشنبه 20 آبان 1394   202  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان اصفهان، حسین منصوری اظهار داشت: در روز دوشنبه ۱۱آبان ماه حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان به همراه معاونین و روسای ستادی ، از اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خمینی شهر بازدید کردند.

وی در ادامه تصریح کرد: در این بازدید گزارشی از روند فعالیت های مجموعه اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان در قسمت های مختلف ارائه گردیده شد.

مسئول بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ادامه افزود: سپس حجت الاسلام و المسلمین رضا صادقی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان به همراه کارشناس فرهنگی اداره اوقاف شهرستان با حضور در بقاع متبرکه شهرستان خمینی شهر از نزدیک در جریان امور بقاع متبرکه شهرستان قرار گرفتند.

حسین منصوری در ادامه بیان کرد: همچنین این بازرسی و بازدید در جهت بررسی برنامه های محوله سازمان اوقاف و امور خیریه به ادارات اوقاف و امور خیریه ابلاغ شده است صورت گرفته شد که در این بازرسی عملکرد هفت ماه این اداره در قمست های گوناگون مورد بررسی واقع گردیده شد.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار