• امروز یک شنبه بیست و نهم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

معرفی صفحه اینستاگرام

مسابقات قرآن

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اعلام اسامی نفرات برتر شرکت کننده در مسابقات قرآن کریم

اعلام اسامی نفرات برتر شرکت کننده در مسابقات قرآن کریم

دبیر اجرایی سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: نفرات برتر شرکت کننده در مسابقات قرآن کریم در مراسم اختتامیه این برنامه اعلام گردید.

 جمعه 29 آبان 1394   1860  0      

اختتامیه سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم اصفهان:

اعلام اسامی نفرات برتر شرکت کننده در مسابقات قرآن کریم

دبیر اجرایی سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: نفرات برتر شرکت کننده در مسابقات قرآن کریم در مراسم اختتامیه این برنامه اعلام گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین حسن امیری اظهار داشت: مراسم اختتامیه مرحله استانی سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم اصفهان در شب پنجشنبه 28 آبان ماه در جوار آستان مقدس امامزاده سید الکریم(ع) برخوار( امامزاده نرمی) برگزار گردید.

وی در ادامه تصریح کرد: در این مراسم که رسول زرگرپور استاندار اصفهان و آیت‌الله ناصری دولت‌آبادی و همچنین مسئولین شهرستان برخوار برگزار گردید اسامی نفرات برگزیده اعلام گردید.

دبیر اجرایی سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ادامه افزود: 740 شرکت کننده در بخش خواهران و برادران به مدت 3 روز در قسمت های مختلف به رقابت پرداختند و نتایج نهایی به شرح زیر می باشد:

در بخش آقایان

حفظ پنج جزء:

نفر اول: محمد امین اقدامی از شاهین شهر

نفر دوم : محمد جوانمردی از کاشان

نفر سوم: سید مجید نظری از خمینی شهر

حفظ ده جزء:

نفر اول: روح الله ناظمی از خمینی شهر

نفر دوم:امیر حسین جهین از کاشان

نفر سوم: علی سعدی از نجف آباد

حفظ بیست جزء:

نفر اول: عباس کنینی از کاشان

نفر دوم: سید مهدی بنی هاشم از کاشان

نفر سوم: محسن محمدی سده از کاشان

حفظ کل:

نفر اول: رضا نژاد تبریزی از اصفهان

نفر دوم:مصطفی اصفهانیان از کاشان

نفر سوم:محمد معتمدی از اصفهان

قرائت:

نفر اول: مجتبی هرندی زاده از اصفهان

نفر دوم:مجید زینلی از اصفهان

نفر سوم: محد رضا زینلی ازاصفهان

ترتیل:

نفر اول: حسین نصر از اصفهان

نفر دوم: محمد جواد نصیری از آران و بیدگل

نفر سوم: امیر طائب تایبی از اصفهان

اذان :

نفر اول: محمد جواد نصیری از آران و بیدگل

نفر دوم: محمد مهدی شرکت از اصفهان

نفر سوم: مهدی اکبری از اصفهان

دعا خوانی:

نفر اول: محسن صدری کوهپایه

نفر دوم: امیر طائب تایبی از اصفهان

نفر سوم: حسین هنرمندان از اصفهان

 

در بخش بانوان:

حفظ پنج جزء:

نفر اول: زهرا قاسمی

نفر دوم:مرضیه بابایی

نفر سوم:اکرم همزه زاده

حفظ ده جزء:

نفر اول: افسانه سادات خیام نکویی

نفر دوم:سلیمه غلامی

نفر سوم:نعیمه داوودی

حفظ بیست جزء:

نفر اول: نرگس خوشبخت

نفر دوم: فائزه قضاوی

نفر سوم: حنانه امینی

حفظ کل:

نفر اول: ربابه تونئی

نفر دوم:زهرا محبی

نفر سوم:عاطفه رفیع منزلت

ترتیل:

نفر اول: معصومه صحرایی

نفر دوم: وداد صیاحی زاده

نفر سوم:هاجر مهر علیان 

قرائت:
نفر اول: سمیه هیبتیان
نفردوم: عطیه سادات نوایی
نفرسوم: مرضیه سادات
دعاخوانی
نفر اول: راضیه رحیمی
نفر دوم: زهرا صلواتی
نفرسوم: اعظم حق شناس
معارف:
نفر اول: زهرا محمدی
نفر دوم: پروانه نظری

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار