• امروز چهارشنبه هفنم مهر 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

میز  خدمت سازمان اوقاف

صفحه آگهی مناقصه و مزایده های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان

سامانه شکايات

نشریه های الکترونیکی چهل و دومین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم در اصفهان

معرفی صفحه اینستاگرام

تبلیغ شبکه اجتماعی بله

تبلیغ شبکه اجتماعی سروش

کمک بیش ازیک میلیاردریالی موقوفه گلشن اصفهان به بازسازی عتبات عالیات

کمک بیش ازیک میلیاردریالی موقوفه گلشن اصفهان به بازسازی عتبات عالیات

وکیل موقوفه سرای گلشن اصفهان گفت: یک میلیارد و یکصد میلیون ریال از درآمد موقوفه سرای گلشن اصفهان براساس نیت واقف نیک اندیش این موقوفه جهت بازسازی عتبات عالیات به ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اصفهان اهدا شد.

 چهارشنبه 23 فروردین 1396   768  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، رضا صمدانی اظهار داشت: در راستای اجرای امینانه نیات واقف نیک اندیش موقوفه سرای گلشن اصفهان مبلغ یک میلیارد و یکصد میلیون ریال از درآمد این موقوفه جهت بازسازی عتبات عالیات به ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اصفهان اهدا شد.

وی در ادامه خاطر نشان شد: این موقوفه در سال 1196 هجری قمری وقف شده است و براساس وقف نامه عواید حاصل از این موقوفه در جهت تامین هزینه های تعمیر، روشنایی و بازسازی عتبات عالیات(نجف، کربلا، سامرا و کاظمین) صرف می شود.

وکیل موقوفه سرای گلشن اصفهان ادامه داد: این موقوفه بیش از 80 سال در تصرف بود که سال گذشته پس از پی گیری های متعدد توسط اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان این موقوفه احیا شد، موقوفه سرای گلشن در بازار اصفهان واقع شده و 170 رقبه نیز دارد که همچنان متصرفان این موقوفه در حال انعقاد قرار داد با متولی موقوفه هستند و خوشبختانه از سال گذشته تا کنون درآمد این موقوفه ذخیره و عواید حاصل از درآمد این موقوفه در سال جدید در جهت اجرای نیت واقف نیک اندیش آن صرف شد.

انتهای پیام/

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار